şükela:  tümü | bugün
 • hatırlatmakta fayda var, akp'nin en çok oy aldığı illerdir. kayseri, yozgat, nevşehir, aksaray ve kırşehir başı çekmektedir. bu şehirler aynı zamanda "türkiye'den siktir olup gitmek" eyleminin de başı çekenleri..

  link

  adamlar yolunu bulmuş; dolar al sağcılara oy ver zaten yabancı sermaye aşığı oldukları için yükselir, ağzını açtıkça vatan millet sakarya edebiyatı, soran olursa "bunlaar dış güçler, dolar alan vatan hainidir" filan de, para birikince ülkeyi terket. sonra bütün yaptıklarını muhalifler yapıyormuş gibi anlatırsın.
 • akp'lilerin dedigine göre vatan haini olan, akp'nin oy deposu iller.

  (bkz: oksimoron)
 • benzer bir haber de burada var. toplam birikim içinde dövizin payı dikkate alınmış ve sıralanmış. iç anadolu illeri ilk sıralarda ve birikimlerinin yarısından fazlasını dövizde tutuyor. neredeyse 2.para birimi ve 1.borç para birimi anlaşılan. yarın sabah sadece bu iller bir kaç milyar bozdursa kur düşer.
  güzel izmir, yüzde 27 ile türk lirası'na en çok sahip çıkan illerden biri. türkiye ortalaması mı kaç? yüzde 36.
  dövizinin hepsini bozdurmayı geçtim, herkes en azından izmir gibi yüzde 20'lere çekse ülke huzura kavuşcak lan ! hala kampanya falan... bu nasıl gavurluktur, nasıl iki yüzlülüktür ben anlamadım.
  http://www.ntv.com.tr/…30yyyxztuboloa?_ref=infinite
 • yıllar önce kısmen değinmiştim bu konuya;

  (bkz: aksaray/@konjo)