şükela:  tümü | bugün
  • sabit kura geçiş,işlem kısıtlaması vb söylentiler malum..bu ülkede olmaz dediğimiz her şey oluyor,yarın milli seferberlik deyip bizim paralara çökmesinler? korkmuyor değilim.

    evlendiğim zaman altınları koymak için bankada kasa kiralamıştık,altınlar hala orada,4 farklı bankada toplam 30bin dolar civarı param var,pazartesi hepsini çekip kasaya koymayı planlıyorum.
  • varlıkları ehven fiyata yabancıya satmak için planlı yapılan bir devaulasyonda aptalca bir eylemdir. bankacılık sisteminin yarısı global bankaların elinde ve dahası bu bankalar senin ucube devletine borç veren bankalar böyle birseye izin vermezler düşünmeyin bile böyle saçma şeyleri.bir abi olarak söylüyorum borsa endeksi 1.48 doları en son 2001 krizinde görmüştü bu şirketler 20 yılda hiç mi büyümedi yahu. bence dolar bazında ucuz , yanı türkiye ucuzladı gavur için akıllı olun para kazanın. önümüzdeki dönem m&a dönemi. 4 kriz görmüş bir abiniz olarak onerim enseyi karartmayin akıllı davranın.
    yatırın tavsiyesidir bir sürü spk lisansım var yahu.
  • bir ara düşünüp sonra vazgeçtiğim fikir. uzun vadede fed, yeni banknotları tedavüle soktuğunda, eski dolarlar elimizde sadece kağıt parçası olarak kalacak ve yenisiyle değiştirebilecek imkanımız olabilecek mi orası da şüpheli. bu durumda en güzeli altına dönmek galiba, zira dünyanın her yerinde altın altındır. botlarla kaçarken falan botçuya çil çil altın verirsiniz *