şükela:  tümü | bugün
 • +++++++türkçe telegram grubu

  blockchain bankası kurmayı hedefleyen ico. şimdiye kadar onlarca blockchain projesinin whitepaper'ini okudum bunlar arasında en iddialılardan diyebilirim (wawes,bancor,lisk,cardano,monetha,viuly ) *

  maddeler halinde özetleyecek olursam :
  - spectrocoin adında siteleri var. bu sitede wallet, exchange, debit card gibi hizmetleri kullanıcılarına sunuyorlar * * * *
  - sitenin 63k kadar debit kart kullanıcısıyla birlikte dünya çapında 800k üyesi var.
  - tüm proje spectrocoin üzerine inşa edilecekmiş. ico sayesinde toplayacakları sermayeyle de banka olabilmek için gerekli şartları sağlayıp bankayı kuracaklar.
  - pre-icodan sonra kullanıma sundukları iban hesabı hizmetiyle de kullanıcılar ödeme alıp-gönderebiliyor. * * bu hizmetleri sayesinde kriptopara dünyasının geleneksel bankalara ihtiyacı kalmıyor.
  - ekip üyeleri ico sırasında pacific private bank'ı satın aldılar.
  - şirketin kazandığı kazançların yüzde 20'si 34 haftadır token sahiplerine eth olarak gönderiliyor.
  - ico bitti. 2. çeyrekte bankera exchange platformu kullanıma sunulacakmış.

  ico'ya nasıl katılırım?
  1- spectrocoin üyeliği açılır.
  2- deposit kısmından sisteme kripto paralar(dash, btc, eth, xem) veya fiat paralar(eur,usd,gbp) yüklenir.
  3- exchange kısmından istenilen miktarda token alınır.

  son olarak ico danışmanları arasında gözüme çarpanlar:
  lon wong - nem.io ceo'su
  antanas guoga - avrupa parlamentosu üyesi
  eva kaili - avrupa parlamentosu üyesi
  modestas kaseliauskas - litvanya devlet vergi müfettişliği eski genel müdürü
  audrius ziugzda - skandinaviska enskilda banken litvanya müdürü
 • (bkz: spectrocoin) projesinin ico'su.
  amaçları kripto paraların ticarette kullanımını yaygınlaştıracak bir sistem kurmak. incelemek isteyenler için whitepaper'i şurada.
  üye olmak isteyenler içinde ref'li link şurada.
 • eğer iddia ettiklerini yaparlarsa şahsi fikrim önemli bir açığı kapatacaklardır. şu an için borsalar hariç btc-para transferi yapmak mümkün değil. bu arkadaşlar btc'nizi ya da diğer tip kripto paranızı kredi kartı gibi kullanarak harcama imkanı vereceklerini iddia ediyorlar ki bence önemli bir iddia. adviser listesi aşağıdaki gibi olmasa hadi ordan diyeceğimiz bir iddia aslında:
  öncelikle refli link
  lon wong: president, nem.io foundation, ceo, dragonfly fintech
  antanas guoga: member of european parliament
  eva kaili: member of european parliament
  audrius ziugzda: expert banker
  ...
 • blockchain çağının bankası sloganıyla yola çıkan girişim.

  bnk adıyla çıkardıkları coini alarak şirkete ortak olmuş oluyorsunuz. whitepaper'ı okuduğum zaman bana güven verdi ve bir miktar para yatırdım. üye olmak isterseniz referanslı linkimi kullandığınız takdirde müteşekkir olurum.

  edit:ben binance'den btc göndererek yaklaşık 1000 euroluk aldım. bir sorun yaşamadım. geri çekmek isterseniz paranızı banka transferi için verify olmanız gerekiyor. pasaport fotoğraflı selfi göndererek verify oluyorsunuz. bu işlem bir haftadan fazla sürebiliyor.

  https://spectrocoin.com/…html?referralid=3442095663
 • hakkinda uzunca inceleme yaptiktan sonra para yatirip yatirmamakta tereddute dustugum olusum. su anda token'lari 0.018 euro'ya satiyorlar. her 1 milyar tokenlik satisata fiyati yukseletecekler 0.019, 0.020 gibi..

  eger tutarsa super kazandirir ancak bazi handikaplari var:

  ab bunyesinde bankacilik lisansi almak kolay degil. bu olay acaba kac yilda tamamlanir ya da tamamlanabilir mi?

  10 millar token ico ve sco doneminde dagitilacak ancak 25 milyar token varmis. bu kadar cok olmasi degerini dusurmez mi?

  olsa olsa 1 olur o da 25 milyar dolar gibi ciddi bir market cap'e tekabul eder. bankacilik lisansini almadan bu miktarlara ulasmasi ise imkansiz.

  eger basarili olacaklarina inaniyorsaniz https://spectrocoin.com/….html?referralid=325915011 adresinden uye olup bnk tokenlarindan satin alabilirsiniz.
 • uzun bir araştırmadan sonra bu projeye 1800 euroluk 100.000 alarak girdim. ico sürelerinin bitmesine çok kalmasına rağmen 2 milyar token 2-3 gün içinde bitecek gibi duruyor. 1 milyarlık her satıştan sonra fiyatı %5 gibi artacak. coin sayısı fazla ama proje sağlam duruyor. avrupanın enbüyük coin borsası olmamaları için herhangi bir sebep yok. almayı düşünenlerin elini çabuk tutması gereken sağlam tokendır. link burdan alabilirsiniz.
 • şu ana kadar 207 milyon euro’luk satışı gerçekleşmiş çok kısa süre sonra bitecek olan ıco. gelecek ayın sonunda en az 5 kat artması bekleniyor. spektrocoin adresinden üye olunabilir. link https://spectrocoin.com/…html?referralid=4112530594
 • şu ana kadar 207 milyon euro’luk satışı gerçekleşmiş çok kısa süre sonra bitecek olan ıco. gelecek ayın sonunda en az 5 kat artması bekleniyor. spektrocoin adresinden üye olunabilir. buradan
 • spectrocoin exchange sitesinde şu anda satışı olan coin. uzun vadede sağlam duruyor, token fiyatı her 1 milyar satış sonrası 0,001 euro artıyor. ben 0,018 eurodan aldım, şu anda 0,019dan satışı var. toplam 10 milyar satış olacak; şu anlama geliyor şimdi aldığınızda ve tokenların satışı bittiğinde yaklaşık %30 kar olacak. avrupa'nın riplle'ı olabilir. spectrocoin link
 • şu ana kadar 63 bin kişi yatırım yapmış, 85 m euro toplanmış ve yaklaşık olarak 3.3 k bnk alınmış.
  şimdi bu sitesi bankera buradan ne kadar token satılmış takip edebilirsiniz. şu anki fiyat 0.020 euro, her 1k sonrası fiyatının arttığını önceden söylemiştim. 2018 ilk yarısında kendi exchange siteleri olacak.
  exchange

  alabileceğiniz site de spectrocoin