şükela:  tümü | bugün
  • ziraat bankası’nın maximum ile yolları ayırarak kredi kartı pazarına gireceği kart markası. bu kartla bankkart ve kredi kartı tek bir kartta (combo) toplanmaktadır.
  • ay olabilir mi öyle bişey?!! lütfen olsun çünkü!!

türkiye'nin en büyük bankası, sırtındaki maximum yükünü atıp şöyle bir silkinsin de kendine gelsin.

halk bankası'nın paraf ve parafly'la yaptığı atılımın daha da iyisini ziraat'ten beklemek hakkımız. ve mümkünse t.c. ziraat bankası olarak, ve "combo" değil de türkçe bir adla.

genel müdürle söyleyişiyi okudum. ama hem kredi kartı hem banka kartı işlevine sahip bir kart, ne türkiye için ne de ziraat için yeni bir şey. çünkü ziraat'in halihazırda böyle bir kartı var zaten: bankkart genç. o kısmı tuhaf geldi sadece.
  • ziraat bankasında çalışan bir arkadaşla tanıştım geçen hafta.
    ocak ayının ilk haftası bankadan adıma yeni bir hesap açıldığını farkettim, tanışmışken mevzuyu ona sorayım dedim. combo kart'tan söz etti. ziraat maximum kredi kartı sahipleri de benim gibi ek bir ziraat hesabı farkettiyse ve mevduat hesabı da ziraatteyse mevzu tamamen yeni combo kart ile alakalı.
    söyleşiye denk geldim bugün, gayet açıkyüreklilikle " biz lider bir banka olsak da kredi kartı işinde kendi markamızı kurmakta geri kaldık" diyor ziraat bankası genel müdürü. ne diyelim bol şans. bize yenileri teslim almak düşecek.

ziraat iş bankası ortaklığı bitti.
    ziraat'in hem mevduat hem kredi kartının yeni adı.
  • banka kartına * bile taksit ve puan uygulaması yapacak, sektörde bulunmayan çok sayıda özellikle gelecek olan kart.