şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dünyanın en güzel ikinci olayı. birincisi seks.

  hafif serin bir rüzgar çarpar tene. üşümek, olayı daha romantik kılıyor. insanlar sahilden akıp geçer.

  yaşayamaz olduk böyle hisli şeyleri artık. pis pis tütün kokan cafelerden çıkıp sigara kokan vücutlarımızla seks açılımı yapıyoruz hemen. nerede yapıldığı belli olmayan boktan midyelerden yiyoruz. memleket nire hocam diyoruz adama. mardin diyor. bir şehir tümden midyeci olamaz amk. neyse, konu ayrı.

  sevgilinin saçlarını koklasak o bankta, üşüyen ellerini tutsak. uzakta mutlaka bir gemi oluyor. iki taraf da hayattan bıkmış oluyor. o gemiye binip kaçma hayalleri kuruluyor. herkesten ve her şeyden uzağa gitme hayalleri.

  sahip olduklarımız bizi sıkmış artık çünkü. sıfırdan başlamaya bile razıyız o an, o geminin içinde.

  önümüzden bir sürü yaşlı teyze geçse. tempra götleriyle yürüyüş yapsa. biz onlara aldırmadan sımsıkı sarılsak.

  vay arkadaş. şu olaylar filmlerde kalmış resmen. çok özleniyor arada böyle şeyler. keşke yapabilseydim bunu. öyle bir karı bulsam aşık olurdum. hiç sikmezdim onu. incinmesin diye yarrağımı koli bandı ile sarardım. sürekli şiir okur, gözlerinde kaybolurdum. ellerim ısınsın diye kol altlarına koyardım. klima az yaksın diye bazı ayarını kısardım. kafadan 250 geçiriyor ibneler.
 • "alasın be abim şu güzel ablama bir çiçek..." diye başlayan ve ardı arkası kesilmeyen 2548936 adet diyaloga girmenize neden olan eylem.

  deniz manzaralı ev alıp, balkona da özel bank yaptıracağım. başka çaresi kalmadı bu işin.