şükela:  tümü | bugün
  • kendinden emin, inanan bir insanın dünyada herkesi her şeye ikna edebileceğini gösteren video'da yaşanandır.

hülya avşar önce türkiye'nin en güzel kadını olduğu iddiasını savunmaya çalışıyor, sonra banu alkan bazı tespitlerle onun aslında zannedildiği kadar güzel olmadığını söylüyor. en sonunda hülya avşar da banu alkan'ın kendisinden daha güzel olduğunu kabul ediyor;

https://www.youtube.com/watch?v=0fhsn8v_c-u
  • banu alkan: banu alkan'dan asla güzel değilsin.

hülya avşar: ama bunu kabul edemeyeceğim.

banu alkan: ben de edemeyeceğim çünkü türk halkı bunu zaten değerlendirdi. buna inan.

hülya avşar: ne dediler?

banu alkan: herkes ne dedi, ne dedi diye bir şey var mı? filmler gişe rekorları kırdı. 10 senedir reyting kraliçesiyim, her çıktığım programda. bunlar olmazsa olmaz. aptal da olsam güzelliğe duruyorlar demek ki, hani neden duruyorlar diyorsun ya...

hülya avşar: güzelliğinizi kabul ediyorum.

banu alkan: ben de seninkini ediyorum. ama benden güzel olduğunu kabul etmiyorum.

hülya avşar: peki onu da kabul ediyorum, siz benden daha güzelsiniz gerçekten.

banu alkan: 'ben de kabul ediyorum', diyecek kadar akıllıyım ama yıllardır bunu söylediğin için ve de diğer starları hep unuttuğun için, bir türkan şoray'ı unuttuğun için, bir banu alkan'ı unuttuğun için sana cevap verdim.

hülya avşar: kıskandım belki ne bileyim...

hürriyet haberleştirmiş bu diyaloğu