şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok güzel hareketler bunlar'da ve toprağın çocukları filminde yer almış oyuncu, oyun yazarı. en son şehr-i sevda istanbulum adlı oyunu yazmıştır. kendisi de bu oyunda oynamaktadır. kelebeğin rüyası filminde de hemşire olarak oynamıştır. şimdi ise kabuk isimli bir şiir kitabı çıkarmış.
  • sıkıntılı kadın. bildiğiniz deli. bakırköy'e koysak eminim sırıtmaz kısa sürede uyum sağlar. belki de çizginin akıllı tarafında yürürken ben şahit olmadım bilmiyorum. kendisini 2 kere izleme fırsatım oldu, bu zamanlarda interaktif gösteri adı altında sahne gösterileri yapmakta fakat gerek katılım az olduğu için gerekse katılanların çoğu konuşmaktan çekindiği için pek interaktif olduğu söylenemez gösterilerin ama genel olarak eğlenceliydi diyebilirim. verdiğim paraya acımadım diyebilirim ki birçok gösteriden çıktığımda "keşke bu paraya pizza bira yapsaydım" dediğim olmuştur. bu onlardan biri değildi.

gösteriden aklımda kalanlar:
    - kitap reklamı ve kitaptan şiirler
    - kendisi/geçmişi hakkında anılar
    - kadınların kadınlara yaptığı kötülükler
    - az mitoloji bilgisi (sanırım inanna üstünde durulmuştu ve tammuz/damuzi vardı diye aklımda kalmış ki bu konuda eleştirebilirim keşke kitaptaki şiirler yerine daha çok mitoloji dinleseydik güzel anlatıyla)

şiirlerden anlamadığım için kitabını almayı düşünmüyorum fakat gösteri için (bkz: worth it) diyebilirim. samimiyeti, olaylara yaklaşımları/tepkileri, eğlenceli ve enerjik anlatımıyla pozitif bir enerji veriyor insanlara en azından bana böyle geçmişti.