şükela:  tümü | bugün
  • gördüğüm en saykodelik youtube video çekicisi. uyanır uyanmaz telefona sarılıp, sanki çok umrumuzdaymış gibi her anını kaydeden insanlar çoğaldı malumunuz ama bu başka bir tür*
    kanalına girdim ve ne yazık ki çıkamıyorum.

herkesten özür diliyorum

https://youtu.be/ftc3ktxglmc

edit: banu seni ben ünlü yaptım, hayrettin değil. bunu unutma.. zætén...
  • kendi hayatımda bu videodaki kadar detay yok aq. kız yunus günce şiirlerinin vücut bulmuş hali gibi bu youtuberlık nereye gidiyor?
  • inanılmaz bir şekilde izlettiren bir arkadaş.
    memet ile maceraları olsun, 2 kişi 3 piza söyleyip yanında tavuk şinitzel, patates kızartması ve litrelik didi içmeleri olsun, makyaj videoları olsun kesinlikle hipnoz ediyor.
  • allah affetsin ama yer yer kendisini "sevgilim beni nasıl beğenebilirsin böyle miieeğ" videosundaki kıza benzettim. ama bunun dışında mükemmeller. özellikle sevgilisi mehmet'in saf saf dolanışı, buna rağmen banu'nun hiç oralı olmadan hala kuşlar ne güzel ötüyolar demesi. müptelası olcam bu ikilinin artık. videoların altındaki yorumlar da daha ayrı bi müthiş yemin ediyorum uzun zamandır bu kadar gülmemiştim kahkaha attım resmen.
  • videolarıyla bugün öğleden sonramı yemiş kız.
    bırakamıyorum.
  • lan nerden denk geldim bu kızın videolarına ya. saçma sapan konuşmasına, hareketlerine gülerken farkında olmadan bağımlılık yaptı. kesinlikle hiç bulaşmayın derim.
  • kendimi kaybettiğim hayat koşturmacasında masumiyeti, mutluluğu ve sıradanlığıyla bana değişik bir aydınlanma yaşatmış güzel insan.
  • muhteşem bir insan. muhteşem bir sevgilisi var. muhteşem bir iş yapıyor. kendini olduğu gibi göstererek kalbimi kazanmıştır. beğenmeyen gitsin danla biliç izlesin.
  • kız çok masum, ben de dün denk geldim videolarına izlettiriyor kendisini.
    ama yaşamak bu değil banu.
    yaptığı tek aktivite sevgilisiyle yemek yemek olan bir hanım kızımız. ha pardon arada bim’e ya da a101’e gidip abur cubur alıyor. *
    kilo almak isteyenlere tavsiye verirken de “bence çok yiyin.” diye alışılagelmedik önerilerde bulunuyor.
    daha gençsin, okumaya bak, diksiyonunu düzelt. özgüvenin olsun. yaşam sevgilin mehmet’ten ibaret değil güzelim.
    neyse, kızımıza gömmüş gibi olmayayım çok efendi ve saf birisi çünkü.