• rolünü iyi oynayan, zeki kız.
  • benle aynı gün doğmuş hemcinsimle karşılaşmamanın üzüntüsü ile yaşarken gün itibariyle kendisiyle aynı gün doğmanın şokunu yaşıyorum!

söyleyecek başka da bir şey yok.
  • nuri bilge ceylan oturup ben youtuber filmi cekecem dese bas rol oyuncusu banu olur mehmettt daha genc sin kac kurtar kendini
  • ilkokulda günlüğe yazdığım benzer cümlelerini kullanarak video çeken kız. bugün yemek yedim. kuşları yedirdim, kendileri giyemiyorlar çünkü. telefonla konuştum... 3 dakika bile dayanamadım. seneye şeyma yutubır ödülünü bu kıza verir.
    birde bana şu tiplemeyi hatırlattı
    düz adam
  • orjinalliğini kaybedecek kız ya da kesin değişime uğrayacak. fakat beni böyle sevdiler diye zorlama aynı tarz konuşma ile video çekecek. son videosunda bile makyajı düzelmiş. artık saf ve temiz değilsin. sosyal medyanın o korkunç dokunuşu sana kötülüğü bulaştırdı.
  • türk insanının kapıldığı vasatlığın ve gelecek neslin nasıl boktan olduğunu gösteren bir nevi turnesol.
    videolarından birine yapılan yorum ise ilgi çekici.
    "çekimlere o meşhur rujunla başlıyorsun ancak ilerleyen dakikalarda bir anda kayboluyor yoksa arada yiyişiyor musunuz ?
  • bence bu kız yanındaki çocuğu ciddi bir şantajla tehdit veya hipnotize ediyor.
  • kendisinin hipnotik bir etkisi olduğunu kabullendiğim kız çünkü kardeşimle kendisinin bağımlısı olduk ve onun gibi konuşuyoruz kendi aramızda. sinirlerimi kontrol edemediğim efsanelikte videolar oluyor gülmekten.

aldığı tavuğu anlattığı ve gösterdiği video olsun, makyaj yaptığı ve kirpiklerinin az olduğunu söyleyip hiç umursamadığı o makyaj videoları olsun, annesinin aldığı bonibonu yiyeceğini söylediği videosu olsun, mehmet ile olan maceraları olsun fındık ağasıyız repliği olsun, tarzı ve tavrı olsun, içtenliği, durağanlığı olsun gerçekten etkileyici ve insanı bağımlı yapıyor. ben her gün rahat 2-3 videosunu izliyorum. kardeşime çok direndim artık direnemedim en son ben de hipnotize oldum. hatta bazen işte bol vakit bulduğumda bile açıp izliyorum. dizi gibi hahahaha. kardeşimle bölüm yorumu filan yapıyoruz.

yürü banu, kimseyi umursama. yaşadığın hayattan mutluysan ki öyle duruyor, buradan da o hayatın çok günahsız, masum ve sade duruyor, aynen devam.

yalnız o tavukları kameraya tutuşun aklıma geldikçe gülüyorum. kurtulmak istesek de kurtulamıyoruz.
  • (bkz: cringe)
  • bu kızın ismini ne zaman duysam aklıma enis berberoğlu geliyor.
hesabın var mı? giriş yap