şükela:  tümü | bugün
 • hoş sohbet bir kadın doğum uzmanı.
  youtube'da sınavlar ve başarılar üzerine dinlenilesi samimi bir sohbeti var.
  https://www.youtube.com/watch?v=cvv99ipftni
 • kıdemli kademeli başçavuş ismet gibi bir şey olsa gerek. arkadaş ricasıyla başlık açtırdık idare edin. doktormuş selam ederim. öpt. kib. bye.
 • instagramda yeni keşfetdiğim,özellikle genc doktorlara,tıp öğrencilerine motiveedici paylaşımları olan güzel insan.
 • hakkında bu kadar az entry girilmesine sasırdıgım basarılı,örnek alınası, hayran olunası doktor.
 • sanırım platonik şekilde aşık olduğum kadın. allah'ım özene bezene yaratmış kendisini. bir insanın hem kalbi, hem kendi, hem ruhu bu kadar güzel olabilir mi? onu her gördüğümde kendimi sebepsiz yere gülümserken buluyorum.
 • bugün ntv de görüp tanıdığım güzel insan.

  iyiki varsın.
 • instagram'ın explore kısmında gördüğüm bir paylaşımıyla kendisinden haberdar olduğum insan.
  https://instagram.com/p/bqibgo3f6uz/

  hastanelerdeki abartı ast üst ilişkisi, insanı sevdiği işten ve hayattan soğutabilen seviyede kötü muamele, insani yetenekleri gelişmemiş hocalar, kadın doktorlara besledikleri kıskançlıkla gözleri dönen hemşireler, hatta sırf kendisinden 1 sınıf aşağıda olduğu için stajyer doktoru ezmekten ve gücünün yettiği kadar sıkıntı çıkartmaktan zevk alan intörnler...
  kendisi kim bilir nasıl muamelelere maruz kaldı ki yıllarca asistanlık yaptığı şehre bile gidemeyecek hale geldi. bunlara rağmen işini bu kadar severek yaptığı ve istediği başarılara ulaşabildiği için kendisini tebrik ediyorum. örnek alınacak bir insan.
 • hayatının odak noktası "reklam" üzerine kurulu, her hareketi abartılı ve samimiyetsiz, ahmet hakan'ın eski sevgilisi olduğu iddia edilen sosyete doktorudur.

  öyle ki reklam yapmak için afrika yardımlarını bile sürekli kullanmaktadır.

  özel kliniğinde bilmem kaç dolar para aldığı hastalarıyla sarmaş dolaş fotolar çektirip sosyal medyada günde en az 2-3 tane paylaşım yapar. paylaşımlarında hep çiçekli böcekli laflar eder, eleştirel bir yorum yazana hiç tahammülü yoktur.

  nişantaşındaki kliniğinden çıkıp devlet hastanesindeki hastalara da aynı samimiyeti göstermesi dileğiyle.

  edit: periyodik olarak olumsuz yorumları eksileyen ve sipariş üzerine girilen olumlu yorumları beğenen doktor çakması. komik olduğunun farkında mısın?:)

  ayrıca, bunun bir de periscopu açık unutarak uyuyup osuruğunu canlı yayında dinleten ve hakkında girilen entry leri mahkeme kararıyla sürekli sildiren versiyonu var:) sen de sildir olumsuz entry leri banu çiftçi
 • öncelikle doktorum olması ve sorunumu hızlı, acısız ve rahatlıkla çözümlemesi, sebebi ile hakkında rahatlıkla yazabilirim diye düşünüyorum, muayenehanesi nişantaşı'nda değil, fulya'dadır, kaç kere gittiysem, daha hiç dolar bazında ödeme yapmadım, zaten türkiye'de dolar bazında para alıp fatura kesen doktorun maliye ile olan ilişkisini şu an gerçekten merak ettim doğrusu , piyasadaki bir çok kadın hastalıkları doktorunun aksine sizi gereksiz testlere, masraflara boğmaz, ekstra para kazanma hevesinde de değildir, kendi başına ayakları üzerinde duran, mesleğinde iyi, ve tanıştığım hastaları tarafından sevilen başarılı bir doktordur. sosyal medyayı isteyen istediği gibi kullanır, beğenmiyorsanız bakmazsınız, misal ben sevmediğim kişileri takip etmiyorum, tanımadığım kişiler hakkında bir yorum yapamam da, ek olarak kimsenin özel hayatı da beni ilgilendirmez. son olarak diyeceğim şu ki, banu hanım, işine özenle sarılan, samimi, güler yüzlü ve gerçekten sabırlı, eğlenceli ve son derece tatlı bir insandır, evet afrikaya falan da gitmiştir, ben de kendisini tercih etmeden önce bu paylaşımlarını görüp takdir etmiştim. tabi bu benim, kendisinin diğer hastalarının ve sosyal medyadaki binlerce takipçisinin bakış açısı. bir doktoru en iyi tedavi ettiği hastası değerlendirebilir...
 • saygı duyulası bir kadın. mesleğini en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. birkaç videosunu izledim, sosyal medya hesaplarını inceledim. hayran kaldım kendisine. gerçekten tanıyanlar da sosyal medyadaki gibi kültürlü ve çok tatlı biri olduğunu söylüyor. hep mutlu kalsın!

  kendisi hakkında biraz fikir edinmek için videoyu izlemenizi tavsiye ederim:)

  tedx konuşması

  "biz cinsiyet belirten bir kelimeyi almışız cinsel öykü belirten bir kelimeye çevirmişiz." kadın demekten utanan insanlarımız için...