şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hoş sohbet bir kadın doğum uzmanı.
  youtube'da sınavlar ve başarılar üzerine dinlenilesi samimi bir sohbeti var.
  https://www.youtube.com/watch?v=cvv99ipftni
 • 2012 yıında sabah gazeetesi'nde yer alan bir habere konu olmuştur.
  http://www.sabah.com.tr/…e-doktoruna-evlilik-tuzagi
 • kıdemli kademeli başçavuş ismet gibi bir şey olsa gerek. arkadaş ricasıyla başlık açtırdık idare edin. doktormuş selam ederim. öpt. kib. bye.
 • hakkında bu kadar az entry girilmesine sasırdıgım basarılı,örnek alınası, hayran olunası doktor.
 • sanırım platonik şekilde aşık olduğum kadın. allah'ım özene bezene yaratmış kendisini. bir insanın hem kalbi, hem kendi, hem ruhu bu kadar güzel olabilir mi? onu her gördüğümde kendimi sebepsiz yere gülümserken buluyorum.
 • bugün ntv de görüp tanıdığım güzel insan.

  iyiki varsın.
 • instagram'ın explore kısmında gördüğüm bir paylaşımıyla kendisinden haberdar olduğum insan.
  https://instagram.com/p/bqibgo3f6uz/

  hastanelerdeki abartı ast üst ilişkisi, insanı sevdiği işten ve hayattan soğutabilen seviyede kötü muamele, insani yetenekleri gelişmemiş hocalar, kadın doktorlara besledikleri kıskançlıkla gözleri dönen hemşireler, hatta sırf kendisinden 1 sınıf aşağıda olduğu için stajyer doktoru ezmekten ve gücünün yettiği kadar sıkıntı çıkartmaktan zevk alan intörnler...
  kendisi kim bilir nasıl muamelelere maruz kaldı ki yıllarca asistanlık yaptığı şehre bile gidemeyecek hale geldi. bunlara rağmen işini bu kadar severek yaptığı ve istediği başarılara ulaşabildiği için kendisini tebrik ediyorum. örnek alınacak bir insan.
 • hayatının odak noktası "reklam" üzerine kurulu, her hareketi abartılı ve samimiyetsiz, ahmet hakan'ın eski sevgilisi olduğu iddia edilen sosyete doktorudur.

  öyle ki reklam yapmak için afrika yardımlarını bile sürekli kullanmaktadır.

  özel kliniğinde bilmem kaç dolar para aldığı hastalarıyla sarmaş dolaş fotolar çektirip sosyal medyada günde en az 2-3 tane paylaşım yapar. paylaşımlarında hep çiçekli böcekli laflar eder, eleştirel bir yorum yazana hiç tahammülü yoktur.

  nişantaşındaki kliniğinden çıkıp devlet hastanesindeki hastalara da aynı samimiyeti göstermesi dileğiyle.

  edit: para karsiligi periyodik olarak olumsuz yorumları eksileten bir ekibi var. sipariş üzerine girilen olumlu yorumları surekli ustte tutmaya calisiyorlar. komik olduğunun farkında misin?
 • öncelikle doktorum olması ve sorunumu hızlı, acısız ve rahatlıkla çözümlemesi, sebebi ile hakkında rahatlıkla yazabilirim diye düşünüyorum, muayenehanesi nişantaşı'nda değil, fulya'dadır, kaç kere gittiysem, daha hiç dolar bazında ödeme yapmadım, zaten türkiye'de dolar bazında para alıp fatura kesen doktorun maliye ile olan ilişkisini şu an gerçekten merak ettim doğrusu , piyasadaki bir çok kadın hastalıkları doktorunun aksine sizi gereksiz testlere, masraflara boğmaz, ekstra para kazanma hevesinde de değildir, kendi başına ayakları üzerinde duran, mesleğinde iyi, ve tanıştığım hastaları tarafından sevilen başarılı bir doktordur. sosyal medyayı isteyen istediği gibi kullanır, beğenmiyorsanız bakmazsınız, misal ben sevmediğim kişileri takip etmiyorum, tanımadığım kişiler hakkında bir yorum yapamam da, ek olarak kimsenin özel hayatı da beni ilgilendirmez. son olarak diyeceğim şu ki, banu hanım, işine özenle sarılan, samimi, güler yüzlü ve gerçekten sabırlı, eğlenceli ve son derece tatlı bir insandır, evet afrikaya falan da gitmiştir, ben de kendisini tercih etmeden önce bu paylaşımlarını görüp takdir etmiştim. tabi bu benim, kendisinin diğer hastalarının ve sosyal medyadaki binlerce takipçisinin bakış açısı. bir doktoru en iyi tedavi ettiği hastası değerlendirebilir...
 • sansürcü kadın doğum uzmanı tıp doktoru. instagramda fenomen olmaya çalışan ve bu doğrultuda yaptığı pragmatist paylaşımlarda siyasal islamcısından tutun da atatürkçüsüne her çevreye yaranmaya çalışan bir kişidir. her piyasa doktoru gibi akademik başarısından öte reklam ve pazarlama başarısı göz doldurur. son yaptığı paylaşımlardan birinde dinci müşterilerine yaranmak için meyhane yazısını özenle sansürlemiş ve buna dikkat çeken yorumları bir bir engellemiştir. herkesin tercihleri ve yaşantısı kendine olmakla beraber doktor seçimi gibi mahremiyetin yüksek güvenin esas olduğu bir konuda yaptıklarının herkesçe bilinebilmesi de önemlidir.