şükela:  tümü | bugün
  • çaptan düşen banu güven'in kendini batı'ya beğendirme çabası.
    tweet'te buyurmuş ki siviller tsk bombardımanından kaçıyor, canlarını kurtarıyor. ayrıca bu tweet'i de retweet etmiş, ilgili video tamamen dezenformasyon ve kurgu, siviller bombalanıyor içerikli.

ypg'nin öldürdüğü bebek için de ypg'ye dokunmadan "suriye'den atılan mühimmat sebep oldu" demiş, kadın ypg teröristtir diyemiyor tabii. o mühimmatlar kendi kendine mi atılıyor?

bu ülkenin dışarıda düşman aramasına gerek yok. içimizdekiler yeter.
  • banu güven'i çok kaale almamak lazım. kendisi uzun süredir bir terörist sevici.

(bkz: 11 ekim 2019 cihangir solcularındaki huzursuzluk)
  • artık yaşlandın eski ntv’deki cool herkesin güzel bulduğu banu kovulup güzelliği gidince kimse iplemez oldu...

(bkz: banu güven kim amk)
  • videodan anlaşıldığı üzere, siviller bölgeden uzaklaşmaya çalışıyor. ne yapsın beklesin mi insanlar orada?

edit: hayır o bölgelerde siviller yaşamıyor mu sanıyorsunuz ne yapıyorsunuz ben anlamıyorum? bu harekatın gerekliliğini tartışmıyorum bence gerekli. ancak böyle bir operasyon gerçekleştirip siviller evlerinden olmayacak diyen maldır. ya da bu tarz haberler görüp yalan gözüyle bakanın zeka seviyesi ahaber takipçilerinden hallicedir.
  • he tüm dünya yalan söylüyor, buradaki tosun ergenler doğruyu biliyor. banu güven nasıl olurda böyle bir şey söyler diyorlar, varsa söylenir bu kadar basit
  • vatansız totoş bolşevikler de hemen damlamış.
    vatansız olmak ne kötü.

gerizekalı hem bolşevik hem de abd aparatı ypg'yi destekliyor.

dezenformasyondur.
  • sivil bombalamak gibi bir ifade veya ima içermeyen bir tweet var ortada.
  • banu güven kim la? bugün gazeteci meslektaşlarına sıktı bu banu'nun ypgli kankaları. bu konu hakkında ne der acaba?
  • banu avar demedikten sonra dünyadaki bütün banular toplanıp söylese haber değeri taşımamaktadır. banu güven kimmiş ki?
  • tartışmaya açık herhangi bir yanı yok.

cnn'in dezenformasyon tweet'ini retweetlemiş. açık açık sivillerin tsk şiddetinden kaçtığı mesajını vermiş.

anlamamak için bir pkk sevici olmak lazım.