şükela:  tümü | bugün
23 entry daha
  • dine nasıl bir saygısızlık yapmış anlamadığım kişi. camiden müzikleri o mu çalmış? hayır. videoları o mu çekmiş? hayır. ben size olanı söyleyeyim. gerçek suçlular bulunamadığından milletin gazını almak için bu kadın tutuklanmış.

not: camilerden çav bella çalınmasını, bunun çok eğlenceli bir durum gibi paylaşılmasını doğru bulmuyorum. "mağdurum da mağdurum" edebiyatlarından bıktım artık.
  • camide seks yapanların değil, haber olmuş bir olayı twitterdan paylaşanların tutuklanmasının örneği olan kadın. emevi müslümanları son gaz çalışmaya devam ediyor. gerçekten kitabınız tam sevilmelik.
  • gercekten dusunuyorum dusunuyorum havsalam almiyor. yaptigi paylasimlardan nasil tutuklanabilir, gozaltina alinabilir aklim mantigim almiyor. onu birakin yaptiginin nasil "ayip"oldugunu bile anlayamıyorum. diyelim ki gercekten yapilan harekete sevindi, coskuyla paylasti, nesi ayip? nesi suc? nasil bir ulke haline geldi burasi böyle? su yazdigim entry icin bile soruşturma acmaya yarisacak savcilar olduguna eminim.

aklim mantığım almiyor gercekten.
  • ulkede artik kanun yok, hukuk yok, adalet yok bu kadar basit. bin kisilik troll ordusu kurup istedigini tutuklattirabiliyorsun.

tabi oyle troll ordusuyla istedgini tutuklattiriyorsun dedigime bakma ak partiliysen istedigini tutuklattirabiliyorsun olay o.
  • akp'nin gelecekti secim kampanyasi zamani "bu cehape'liler ezan dusmani, din dusmani" soylemleri icin hapse atilmis insandir. sen olayi yapani bulmayip sadece sosyal medyada paylasani tutukluyorsun ve dogrudan chp, izmir, ezan, din dusmanligi iliskisi uzerinden yalan bir algi yaratmaya calisiyorsun. bu isin arkasinda eminim baska birileri var.
  • gidici olduğunu anlayan bazı kesimlerin muhalifleri terörize etmek için haksız yere kurban ettiği binlercesinden biri. az kaldı çocuklarınız yüzünüze tükürecek.
  • minarelerden ezan yerine çavbella okunmasına sevincini gizleyemeyen ülkesinin değerlerine yabancı kalan klasik muhalif bir çomar. kobani direnişçilerine de selam çakınca dedim ki yav bu sevinmesinde çavbellaya kim sevinsin.
4 entry daha