şükela:  tümü | bugün
  • devlet troller tarafından yönetiliyor: https://www.gercekgundem.com/…yasadiklarini-anlatti
    18 yılın sonunda akp bu hukuksuzluk limanına demirliyorsa ne diyelim kendisi için hayırlı olsun.
    edit: başlık tutuklanması şeklinde düzeltirse sevinirim. bu arada olayın gerçek failleri nerede, hiç soran yok da.
  • çıldırıcam neden bir insan bir tweet'ten dolayı tutuklanır hangi ülkede görülmüş nasıl bir ülke olduk biz. birde bunu destekleyen milyonlarca insan var iğreniyorum ülkemden leş gibi bir linç kültürü var ülkede. umarım bu entry'den dolayı da ben tutuklanmam.
  • katiller dışarıda, sevda noyan dışarıda, banu özdemir tutuklandı.

ülkede adalet var, yersen.
  • ülkede muhafazakarları da sikleyen birileri varmış. tam da umudumu kaybetmeye başlamak üzereydim.
    olması gerekendi, teşekkürler.

edit: genç teröristler rahatsız: https://ibb.co/0zzlc9g
  • (bkz: hepsinin hesabı sorulur) yarın iktidar değişsin, aynı şeyleri bu sefer yeni iktidar sizlere yapacak. hiç mi düşünmüyorsunuz bunu?
  • neden bir tweet için tutuklanıyor diye soranlar var.

adamlar ellerinden gelse kendi gibi düşünmeyen herkesi yok edecek. biz hala neden tweet için tutuklanıyoruz gibi sorular soruyoruz.
  • freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı gidiyorlar.

ya uçurumdan yuvarlanacaklar.
    ya da evimizi barkımızı tepemize yıkacaklar.
  • şansa dışarıda olduğumuzun kanıtıdır adeta. adalet falan yok. hakkını arayabileceğin bir mecra yok. seni savunacak kimse de yok. var diyen adam inşallah adalet denilen içi boşaltılmış kavramın hışmına uğrar bir gün. vatandaş olay medyada yer aldıktan 2 saat sonra paylaşmış, tıpkı aynı görüntüleri paylaşan binlerce insan gibi. bunun nesi tutuklanma sebebi aklım almıyor. yazık valla.

edit: bir çok mesaj aldım, hahaha zuhaha yazanlar falan var salak salak. olm bana niye saldırıyorsunuz? tek bir tweet atmaniz hapse gitmenize sebep. görüyorsunuz. memnunsanız bu düzenden alın buyrun sizin olsun. biz uyarız. o görüntüyü savunan yok camiden çav bella çalınmasını da asla savunan yok resmen provokasyondur. ama eylemi asıl gerçekleştirenin hapse gitmesi gerekirken, videoyu tweetle paylaşan insanın hapse girmesi adelet ise siz haklısınız ne diyeyim daha.?
  • fetöcü hakimler, savcılar da bir zamanlar böyle asıp, kesip hukuksuz, adaletsiz kararlar veriyorlardı.

şimdi devletten kaçabilmek adına inlerde yaşıyorular.

adalet, hukuk bir gün herkese lazım olacak.
  • haber sitelerinde olan görüntüleri twitterda paylaştığı için toplumda infial yaratığı gerekçisiyle tutuklanmış.

başkasına anlatsan götüyle güler bizde mahkemeye çıkıyorsun.

"tutuklanması" olarak düzeltilmesi gereken başlık.