şükela:  tümü | bugün
  • katiller dışarıda, sevda noyan dışarıda, banu özdemir tutuklandı.

ülkede adalet var, yersen.
  • çıldırıcam neden bir insan bir tweet'ten dolayı tutuklanır hangi ülkede görülmüş nasıl bir ülke olduk biz. birde bunu destekleyen milyonlarca insan var iğreniyorum ülkemden leş gibi bir linç kültürü var ülkede. umarım bu entry'den dolayı da ben tutuklanmam.
  • oysa ki komşularıma ölüm listesi yaptım hepsini keseceğim deseydi tayyibin uçağında ağırlanırdı.
  • neden bir tweet için tutuklanıyor diye soranlar var.

adamlar ellerinden gelse kendi gibi düşünmeyen herkesi yok edecek. biz hala neden tweet için tutuklanıyoruz gibi sorular soruyoruz.
  • şiir okudu diye hapis yatıp 20 yıldır ajitasyon yapanlar, twite göre tutuklama yapıyor
  • freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı gidiyorlar.

ya uçurumdan yuvarlanacaklar.
    ya da evimizi barkımızı tepemize yıkacaklar.
  • fetöcü hakimler, savcılar da bir zamanlar böyle asıp, kesip hukuksuz, adaletsiz kararlar veriyorlardı.

şimdi devletten kaçabilmek adına inlerde yaşıyorular.

adalet, hukuk bir gün herkese lazım olacak.
  • devlet troller tarafından yönetiliyor: https://www.gercekgundem.com/…yasadiklarini-anlatti
    18 yılın sonunda akp bu hukuksuzluk limanına demirliyorsa ne diyelim kendisi için hayırlı olsun.
    edit: başlık tutuklanması şeklinde düzeltirse sevinirim. bu arada olayın gerçek failleri nerede, hiç soran yok da.
  • şimdi benim anladığım bu kadın herhangi bir yorum yapmadan sadece haber sitelerindeki görüntüyü paylaştı diye ifade vermeye gitti ve tutuklandı. doğru mudur?

edit: eğer böyleyse ya arkamıza bakmadan defolup gidelim ya da kalıp mış gibi yapmadan ne gerekiyorsa onu yapalım.
  • haber sitelerinde olan görüntüleri twitterda paylaştığı için toplumda infial yaratığı gerekçisiyle tutuklanmış.

başkasına anlatsan götüyle güler bizde mahkemeye çıkıyorsun.

"tutuklanması" olarak düzeltilmesi gereken başlık.