şükela:  tümü | bugün
244 entry daha
  • kadının biri tvye çıkıp asarım keserim 50 kişiyi öldürürüm derken nerdeydi adaletiniz yargınız. bir gram umudum kalmasa da bu devran döner elbet diyorum.
  • az önce bu başlığı gündemde gördüm, yanlışlıkla başka başlığa tıkladım. sonra bu başlığa girmek için aramaya yazdım fakat başlık çıkmadı. garip. ne oldu bu başlık bile sansürlendi mi sözlükte?

neyse, tanım: 50 kişiyi öldürecek kapasitemiz var diyenin yandaş olduğu için elini kolunu sallayarak gezdiği ama başka birinin muhalif olduğu için, müzik emojisi koydu diye tutuklandığı bir ülkede yaşanan olay. daha fazlasını söyleyemiyoruz bile, malum silivri...
  • açıkça yapılan bir haksızlıktır. bakıyorum ki chp yönetimi beylik laflarla bunu geçiştiriyorlar. kaldı ki camilerden bella ciao çalınması bana sadece komik gelmişti. onun dışında herhangi bir şey ifade etmedi.
    bu kadın ise hiçbir yorum katmadan sadece haber niteliği taşıdığı için tweet atmıştı.
  • cami hoparlöründen çav bella çalınmasından çok, birtakım kişilerin bu durumu islamiyet’i aşağılama aracı olarak kullanması ve sanki islamiyet’e karşı bir zafer kazanmışlarcasına coşkulu tepkiler vermesi mide bulandırsa da kesinlikle orantılılık ilkesine aykırı bir tedbir olmuştur.
  • olay ilk patladığında ufak bir tepki vardı. bir ifade vereceğini söyledi bana. ailesi perişan . bir önceki yazımda banu'nun yazısını ufak bir düzeltme yapsa daha iyi olur demiştim ama düşüncem değişti hiçbir şey yazmadığı bir video paylaşımından sonra facebook, twiitterda ,ınstagram'da bir kadına duyabileceğiniz en aşağılık küfürleri ,sözüm ona kutsal ay ramazan ,dinlemeyip yağdırdılar. sadece bir video paylaştı diye. bu ülkeni yönettiğini sananlar hedef tahtası yerine getirdi. üstelik suçluyu bulmak varken ! bu kadar basit konular da başımıza bunlar geliyor. ciddi ciddi bir hata yapsa sonu ölüm demek ki .

bu ülkede amaç banuları linç etmek ,kötü yönetilen chp'yi iyice bitirmek ,ülkenin boktan gidişini chp ye atmak , bunların derdi camii ,ezan olsaydı tutuklanacaklar belli.
    saçma sapan yorum yapanlar var. yok bu kafayla chp olmaz. bende beğenmiyorum genel olarakchp yi . bu diktatörlüğün suçu da chp değil .

komşularından 50 kişiyi ölüm listesine yazdığını söyleyenler, bakara-makara diyenler, cihangir'e bomba atacaksın hepsi geberecek diyenler serbest. ama sadece var olan bir durumun videolarını paylaştığı için sevgili arkadaşım banu özdemir tutuklandı. bugün sessiz kalan ülke yarın yine sessiz kalacak . unutmayın ,bu sıkıcı haberlere alıştık diyenler. sizler de unutmayın
    bir gün sizinde başınıza gelecek !
  • tipik bir ortadogu ulkesinde gerceklesen cagdisi, akil almaz bir karar daha!

isi yapan tutuklanmaz, isi haber yapan tutuklanir!
    adeletinizi sevsinler...

bu isi kimin yaptirdigida cok net ortada! kim bu olaydan menfaat elde ediyorsa yaptiranda o!
  • market fiyatlarına bakın, bu kadının neden tutuklandığını anlarsınız.
  • (bkz: banu özdemir kim amk?)

herkesin merak ettiği durum.
  • camide fuhuş yapan imam serbest bırakılıp açığa alınırken, başörtülü çomarın biri "öldüreceklerimin listesi hazır, bizim aile en az 50 kişiyi öldürür" deyip serbest bırakılırken tabii ki olması gereken. banu özdemir serbest mi bırakıcaklardı ? güldürmeyin adamı.. bi kere akp'li değil.. baştan kaybediyor.

ha cami hoparlorlerinden, o müziği kimin çaldığı / çaldırdığıda aşikar gerçi..
  • cortlayan ekonomi uzerinde olan ilgiyi başka bir yöne çekme hamlesidir. yoksa ortada ne suç var ne de suçlu.
19 entry daha