şükela:  tümü | bugün
  • koyu bir aktroll olarak kesinlikle yanlış olduğunu düşündüğüm karar. eğer bu hareket tutuklanmak için yeterliyse noyan'ın müebbet yemesi gerekiyordu.

edit : aktroll olduğumuza inanmayanlar olmuş :d biz aktrollüğü sizden öğrenecek değiliz :d şaka maka tabii ki parayla yazmıyorum da , bu mecrada erdoğan'ı destekleyen adamlara aktroll dendiği için, ben de kabullendim bu sıfatı :d
  • ülkeyi iyice kabile devletine çevirdiler, hak, hukuk hak getire. savcıların, hakimlerin hukuk mezunu olmasına bile gerek yok belki de artık, akp mhp ikilisi bunun için de bir çalışma yapabilirler.
  • yanlıştır. adam yerine konup tutuklanmaması lazım. ramazan günü camiye saygısızlık yapılıyor zevkten dört köşe oluyor bu chpli şahıs. bu zihniyet böyle devam ederse göndermeye çalıştığınız ak parti'yi kendi elinizle 20 sene daha iktidarda tutarsınız.
  • şaşırmadığım bir olay. zaten senelerdir böyle işliyor bu düzen, içerisi dışarısından daha güvenli hale geldi. bütün katiller, tecavüzcüler, uyuşturucu tacirleri, mafyalar dışarda. içerisi de suçu dahi kanıtlanmamış insanlarla dolu. bir insan suçlu dahi olsa bunun bir prosedürü vardır. ama bizde ne prosedür kaldııı ne de gerçek bir adalet. üzülüyorum kendisine hukukçu diyip oralarda oturan hakim savcılara. her neyse. suçlu birisine selam verdi diye tutuklananların olduğu bir ülkede bu kadın da suçu işleyen olmadığı halde nasibini almış.
  • tutuklanması sebebiyle gördüğüm y-chp li kadın chp içindeki kürtçü cenahtan gerçi artık chp içinde ulusalcı cenah mı kaldı
  • olm cav bella mav bella banu cansu hikaye. chpyi bocek gibi ezeriz, ezebiliyoruz gorun artık mesajını kendi kitlelerine gostermek icin yapilmistir. chpnin hukmu kalmadi artık bu topraklarda demek için yapılmıstır. kitle bundan hoslaniyor cunku.
  • provakatörlerin ucu chp’ye dokunmayınca sırf olay bir şekilde chp ile anılsın diye saçma sapan bir gerekçe ile gerçekleştirilen hukuksuz tutuklama.

bize zorla chp’ye oy verdirecekseniz ya. sizi kim ağlatırsa ona oy vereceğim and olsun.
  • baştan belirteyim sıkı bir akp muhalifiyim. ''alenen onu bunu vurmaktan bahseden sevda noyan gibiler niye tutuklanmıyor da sadece muhalifler tutuklanıyor?'' diyenlere de katılıyorum ama yaşanan bu rezalet çifte standart banu özdemir'in yediği haltı mazur gösteremez.

birde işin şu boyutu var. ekşide de her gün insanların dinine, kutsallarına, inançlı insanlara küfür ve hakaretler ediliyor. peki bu şerefsiz takımına neden hesap sorulmuyor? bu alçakları toplamak ve hak ettikleri şekilde cezalandırmak zor olmasa gerek.
  • haksız hukuksuz bir tutuklamadır. yarın iktidar değiştiğinde hesabı sorulur.
  • https://www.nethaber.com/…kk-destekcisi-cikti-21968

pkk'yı mı destekliyormuş bu kadın? e haketmiş ki.. kadının yaptığı dini değerleri aşağılama. ayrıca pkk destekçisi yahut sempatizanıymış. normal tutuklanması gayet. asıl benim anlamadığım siz neden bu kadar karşı çıktınız bu duruma? pkk destekçilerini mi savunuyorsunuz yani?