şükela:  tümü | bugün
  • gerek dudak bükme hareketleriyle, gerek bazı instagram tanınmışları ile çektiği videolar sayesinde tanınmışlar arasına girebilmiş, instagram tanınmışı.
  • iticiliğiyle dikkat çekip popüler olma yolunda ilerleyen şahıs. o ağız bükme hareketlerine yüzlerce insan hakaret etti ama o işini biliyordu. reklamın iyisinin kötüsünün olmayacağının farkındaydı. tıpkı yolda görsek selam vermeyeceğimiz ama sanalda binlerce takipçi toplayan diğer abur cubur fenomenler gibi.
  • ınstagramda bu kadından kurtulamıyorum. engelledikçe karşıma çıkıyor, lanet olsun.
  • atakan özyurt'un da reklamına iyiden iyiye destek verdiği, ağzını değişik değişik büken ablamız.
  • neden ünlü olduğunu anlayamadığım bir instagram ünlüsü. hakkında çok fazla şey demek istiyorum ama bu kadında tam kendisiyle ilgili yazılan her şeyi araştıran işsiz tipi olduğu için bana dava açar diye korkumdan yazamıyorum. kısaca itici.
  • dinlediği şarkılardan ultra kro olduğunu kanıtlamış güzel hatun kişisi.
  • dirsekten kol bükme hareketiyle söylenen nispetli şarkıları daha da çekilmez kılan dişil birey.
    başkası adına utanmak eylemini bende vücut bulduran.
  • kız "selam" dese donu düşecek tiplerin olduğunu biliyor.mimik falan götürüyor bir şekilde.niye garipsiyorsunuz anlamadım.bu ülkede prim yapacak şeyleri iyi analiz etmiş.aferin kız sana.aman diyip iftar programı olayına girme.rakipler fena.ölüm grubuna düşersin.
  • instagramın, * tarafından, takip butonu tıklamalarıyla popülerlik mertebesine doğru giden über kızımız.belki de gitti.

(bkz: karaoke)
  • böle bir iticilik görmedim, bitmiyor sosyal medya da böle naylonumsu ünlüler.
    yeminle nefret ettim.