şükela:  tümü | bugün
  • şirin değil, seksi değil, gördüğüm kadarıyla zeki değil, yaratıcı değil, topluma faydalı değil, işçi değil, emekçi değil. ama popüler. tıpkı diğerleri gibi çok salakça popüler olan bir insan daha.
  • neden meşhur olduğunu anlamayan insanlar olmuş. bakın sadece iki kelime;

(bkz: meme)
    (bkz: dekolte)
  • ucuzluktan başka bir şey değil.

ha suçlu kim biziz. bu kerimcanları, banuları, bugün ne giysemleri, ütopyaları, sörvayvırları siz izleye izleye başımıza sarıyorsunuz suç sizde. açmasanız izlemeseniz kalitesizliğe prim yaptırmamış olursunuz bu tipler de bu kadar cesaret alamazlar.

işin kötüsü artık ülkede herkesin kolay yoldan şöhret olma, bir yerlere gelme ve parayı vurmayla kafayı yemiş olması. çocuk 20 yaşında abi parayı bulmamız lazım diyor. git çalış diyorsun yok abi parayı bulmamız lazım diyor.
  • dinlediği şarkılardan ultra kro olduğunu kanıtlamış güzel hatun kişisi.
  • neden ünlü olduğunu anlayamadığım bir instagram ünlüsü. hakkında çok fazla şey demek istiyorum ama bu kadında tam kendisiyle ilgili yazılan her şeyi araştıran işsiz tipi olduğu için bana dava açar diye korkumdan yazamıyorum. kısaca itici.
  • dirsekten kol bükme hareketiyle söylenen nispetli şarkıları daha da çekilmez kılan dişil birey.
    başkası adına utanmak eylemini bende vücut bulduran.
  • iticiliğiyle dikkat çekip popüler olma yolunda ilerleyen şahıs. o ağız bükme hareketlerine yüzlerce insan hakaret etti ama o işini biliyordu. reklamın iyisinin kötüsünün olmayacağının farkındaydı. tıpkı yolda görsek selam vermeyeceğimiz ama sanalda binlerce takipçi toplayan diğer abur cubur fenomenler gibi.
  • ınstagramda bu kadından kurtulamıyorum. engelledikçe karşıma çıkıyor, lanet olsun.
  • internet icat edilmeseydi, en fazla merter'de bi tekstil atölyesinde son ütücü olarak çalışırdı. tipi de müsait.