1. haftaya paydos programının dünyalar tatlısı yapımcısı. uzun yıllardır medya sektöründe yer alan, yaptığı işin hakkını veren insan*.
  2. yaptığı her işe -küçük büyük ayırdetmeksizin- emek veren, hep çok araştırmacı, hep çok çalışkan, ciddi görüntüsünün altında dünyanın en iyi kalbini barındıran bir güzel insandır kendisi...
    beğenerek takip ediyoruz*
  3. çok güzel bir bayandır ayrıca, ilerde zengin bir arap prensi filan olursam kendisini kaçırıp sarayımda ağırlamak istiyorum mümkünse.
  4. şuh sesli ve alımlı radyo programcısıdır. dinlerken eritir adamı, farketmezsiniz, aman dikkat.
  5. bana hava durumu seyrettiren ekibin ekrandaki yüzü... o kadar akıcı ve dersine çalışmış bir sunumu var ki; trt türk'teki dünyanın havası kuşaklarını en baba futbol maçına tercih ettiriyor kendisi. biz öğrenciyken powerpoint'te slide'dan slide'a zor geçerdik, oysa kendisi 15 saniye içinde dokunmatik ekranı ve mimiklerini çok efektif kullanarak, türkiye'de ilk kez uygulanan canlı atmosferik data sunum teknolojisiyle, hiç duraksamadan ve en önemlisi sıkmadan, rio de janeiro'ya gün içinde düşen yağmur miktarından (78 kg'dı bugün) nijer'in üzerini saran kara bulutlara, oradan da diyarbakır'daki sıcaklık düşüşündeki hint okyanusu etkisine geçiş yapabiliyor. severek izliyor, kendisinin şahsında tüm trt türk ekibini sadece hava durumunda değil, bütün programlarında uyguladıkları kalite politikasından ötürü kutluyoruz.
  6. tamam güzel yere dükkan açtın gerek trt olsun gerek radyo odtü olsun, biz ölümlüler gibi sıradan işler yapmadan havalı havalı takılıyorsun ama ".... parmağımızın ucunda ... atmosferden canlı yayın ..." kalıbını bırak... öptüm kib by
  7. ankaralı... her ne kadar hava durumu hakkında en ufak bir fikre sahip olmasam da saatlerce izleyeceğim bülteninin sunucusu... banutaranci.blogspot.com isimli pek güncellemediği bir siteye, yıllar geçtikçe artan bir güzelliğe sahip...
  8. her hava durumu sunumundan sonra "bizi izleyin havaniz olsun" diyen kavruk tenli sevimli hatun.
  9. hanedan mensubu edasıyla, hava durumunu ciddiye almamızı sağlayan güzel kadın.

banu tarancı hakkında bilgi verin