şükela:  tümü | bugün
  • bugune kadar izlediginiz vloglari unutturacak bir basyapit. banu ve mehmet'in bir heyecan dolu bir gunu.

"boztepe dolmusuna bindik simdi, arabanin dolmasini bekliyoruz."

ayrica mehmet sen nasil bi kralsin. kiz sana 2 tane cilekli link alir misin diyor sen 1 tane cilekli 1 tane visneli aliyorsun. tam bir kazak erkegi ya..

iste o vlog
  • kızın hareketleri ve konuşması normal değil :/

videonun sonunda oğlanı doğrayacakmış gibi konuşuyor.

flash tv'deki gerçek kesit programından hallice.

ürkütücü ama komik :/

ya da benim de videoki kız gibi psikolojim bozuldu. bilemedim.

ne izledim lan ben.
  • beyinde yarattığı sulanma etkisi poppy'ninki ile aynıdır.
  • çoğu modern görünümlü vloglardan daha samimidir. kız özenmiş ve çekmiş. kesinlikle doğru bulmuyorum ama diğerlerinden farklı değildir. sosyal medyada bu kadar dalga geçilmesi acımasız geliyor. insanlar bu hikaye, video gibi şeyleri o kadar abarttı ki ve biz buna o kadar alıştık ki lüks yerlerde çekilenler artık bize normal geliyor. bu kızcağızın kendi dünyasını çekmesi anormal karşılandı. evet komik olduğu doğru fakat bana komik gelen tek şey mehmet'in çaresizliği. belli ki kıza aşık. petito ile, link ile mutlu oldular. yere gazete serip aldıklarını yediler. lüks bir restoranda 50 liralık bir salatayı yayınlasalar normal karşılayacaktık.
  • adı üstünde vlog işte. kameranın kullanılışı ve görüntü kalitesi daha iyi olsa çok çok daha fazla takipçisi olurdu bence. çünkü varılan sonuç her türlü (hangi sınıfa dahil olursa olsun) insanların hayatlarının röntgenlenmesi bu tür vloglarda. ki bence hayatın banu ve mehmet'in yaşadığı yüzünü de görmeyenlerimiz vardır, izlemek içine girmek ilginç hissettirip merak uyandırabilir. ayrıca gerçek kesit benzetmelerine ben de sürükleyicilik ve kanalı değiştirememe- tutulup kalma konusunda katılmaktayım.
  • videoya çok güldüm. sonrasında bunun yorumları efsanedir deyip baktığımda gözümden yaş gelene kadar güldüm. hunharca güldüm, ulan ne şerefsizsiniz olm! ya kızcağız okusa onları? ya kendimi tutamadım, ensemin derisi ağrıyana kadar güldüm ya.
  • (bkz: ipa market)