şükela:  tümü | bugün
  • banvit ürünlerinin internet üzerinden sipariş verildiği platform. yıl 2012, uçan arabaları arayacağınıza hayatın tadını çıkarın. kapıya piliç göğüs, bütün piliç, piliç şiş geliyor, yıl 2012.

https://www.banvitburada.com/…ndex.aspx?returnurl=/
  • kanımca türkiye'de gördüğüm, bugüne kadarki en başarılı metro* afişini hazırlamıştır banvit'e bağlı bu oluşum.

bir allahın kulu metroda telefonun, 3g'nin çekmediğini akıl edemeyip etkileşim mümkünmüşcesine qr code'lar, sms kampanyaları kullanırken, bu adamlar "şimdi biz bir web sitesi adresi vereceğiz, ama tabii ki metroda internet olmadığı için daha sonra gireceksiniz" benzeri bir cümle kuran şirin tavuk koymuşlar reklama. bu kadar evet, sempatiyi uyandırdı. hatırladım, girdim baktım siteye sonra. ürünlerinden zaten memnunum, daha ne olsun, seviyorum bu markayı ve girişimlerini.

afişi bulabilmiş olsaydım link de verecektim ama kısmet değilmiş.
  • internetten tavuk eti satmak üzerine, tekrarlıyorum, internetten tavuk eti satmak üzerine kurulmuş bir e-ticaret sitesi. yani sadece tavuk eti almak üzere buraya girip alışveriş yapacaksın...

(bkz: batmaya mahkum)

spam smsler ile ticari hayata hızlı başlamıştır.
  • hergün 7 kere sms atıyor sanırım.canım sıkıldıkça okuyorum :)
  • her siparişten sonra arayıp memnuniyet araması yapıyorlar.
  • başarılı bir e-ticaret girişimidir. şu an için istanbul,ankara ve izmir gibi büyük illere servis yapılıyor. başarılı olması durumunda daha çok ile servis yapacağını tahmin ediyorum. yakında markete et almak için gitmeye gerek kalmayacak gibi.

https://www.banvitburada.com/index.aspx
  • et satmayın, yemeyin demeye kimsenin hakkı yok siz yine canınızın istediğini yapın.

ama kanlı yanı görünmeyen bu ürünleri gülen adamlarla, ineklerle satmayı bırakın amk yeter ya.
  • fiyatları inanılmaz uçmuş bir sitedir. geçen sene antrikotun kilosunu bu siteden 55 tl ye almıştım. şimdi 83 tl diyor. iki yıl önce bu siteyi ilk keşfettiğimde ise aynı ürünü 45 tl ye almıştım. yaklaşık %100 zam var. bu spekülatif fiyatlar sebebiyle bilinçli tüketici olarak artık bu siteden alışveriş yapmıyorum.
  • iki yılda fiyatları %100 uçmuş diye tespit yaptık diye ergen olduk ya.
    biz demedik ki fiyatları piyasaya göre pahalı diye. iki yılda fiyatları arttı dedik.

daha okuduğunu anlayamayan, nick entry uyumunu yakalamaktan başka başarısı olmamış arkadaşlara tavsiye; gitsin migrostan 55 tl ye aynı ürünü alsın veya herhangi bir lüks olmayan mahalledeki kasaptan 55 tl ye alsın. yetmedi mi en standart kasabın sana attığı kazık. daha bakkaldan ekmek alamayacak elemanlar geçmiş entry lerden ergenlik hesabı yapamazlar.