• kimi yerlerde bu ayna, boy aynasına yakın ve gayet büyük boyutlarda olup, klozetin tam karşısına konumlandırılmıştır. sevgili mimar/müteahhit arkadaşlarım, benim kendimi kıçımı silerken izlemek istediğimi düşünmenizi sağlayan nedir, neyin kafası bu?
  • duş alırken buharla kaplandığında saç kurutma makinesiyle buğusu çözülür.
  • her zaman üzerinde hilal şeklini almış bir kıl yada saç teli ona eşlik eder.
  • ankara için kar neyse banyo aynası için de buhar odur.
  • aynaya bakılır, kendini görürsün, sonra yüzünü yıkarsın ve başını tekrar kaldırdığında arkanda biri vardır. işte banyo aynası ve korku filmleri klişesi.
  • kişisel gelişimde önemli yere sahip nesne.
  • kimileri arkasındaki silikonun sıcaktan erimesi sonucu büyük bir şangırtıyla intihar edebiliyorlar. dün gece altımıza sıçıyorduk az kaldı! sonuçta hepi topu bir aynadır ama evde başkaca seyyar bir ayna olmadığı için nasıl sakal traşı olacağımı düşünmekteyim. en kötü ihtimalle asansörde olmayı planlıyorum. ışık falan da güzel hem.
  • ayna slikonu denilen ve diğer slikonlardan ayrı bir içeriği/alaşımı olan slikon ile yapıştırılması gerekir.
    ama yurdum tesisatçılarının ya da camcılarının fazla kaale almaması yüzünden, klozet etrafına sürülen slikonlar ile duvara tutturulur. bi zaman sonra ya düşer ya da camın arkasındaki sır denilen malzemenin bozulmasına yol açar. normal slikon ile ayna slikonu arasında fazla bir fiyat farkı yoktur.
  • bir iki atletik hareketle ayak tırnağınızdan taşaklarınıza, götünüzden ensenize kadar her yerin görüntüsünü isteyebileceğiniz, aslında sizin -ona- baktığınız değil onun -size- baktığı doğadaki en mistik aynadır.
  • tuvalet terliği kadar olmasa da bir hakaret olarak kullanılabilme potansiyeli olduğunu düşündüğüm ayna.
    -banyo yapınca buharlanır hani!... bakamazsın!
hesabın var mı? giriş yap