şükela:  tümü | bugün
  • yoğun olarak bacak nahiyesinde kendini gösteren iflah olmaz, kendini bilmez bir kaşıntı çeşidi. her gözeneğe iğne saplama isteğini beraberinde getiren bu kaşıntıyla banyo yapma sıklığı arasındaki bağıntının* isviçreli bilim adamlarınca irdelenmesini sabırsızlıkla bekliyorum. her gün yıkansan her gün kaşınıyo be kardeşim.
  • sabun yerine dus jeli ve banyo sonrasinda nemlendirici krem kullanarak azaltilabilen sinir bozucu kasinti.
  • 20 puanlık uzman sorusudur, cevabı henuz verilememiştir, verilene kadar da kaşınanlar kendilerini çatallayabilirler. denenmiş bir metoddur.
  • suyun kireç oranı ile ilgil olabilecek durumdur.
    ancak bazen aşırı yağmurlu havalarda bile yağmur damlalarının bacaklara direk temasıyla bile cereyan eden hadisedir.
  • efendim bu daha ziyade body buildingci kardeslerimizde gorulen bir durumdur. cikarlar banyodan, bornoz ile daha kurulanmadan islak islak gecerler aynanin karsisina, isik islak vucuda carptiginda kaslar daha bir belirgin gorulur. baktikca kasilirlar, kasildikca bakarlar. insanin kendini sevmesi ayri bir durum tabi.
    ayrica (bkz: patrick bateman)
  • ilacı keselenmektir.
  • suyun cildi kurutma durumundan kaynaklanan (cildin gerilmesi dolayısıyla) kaşıntı...banyo sonrası, krem, nemlendirici gibi şeylerle kolaylıkla önüne geçilebilecek durum.
  • deneme yanılma yöntemiyle kaynağını bulmaya çalıştığım lanet kaşıntı. en büyük zevklerimden biri olan banyo yapmaktan soğutacak beni.
  • abidik gubidik kokulu banyo jeli kullanmaktan kaynaklanan bir cesit alerji olabilir. icine hangi kimyasal maddeleri dolduruyolar belli degil. eucerin cozmus olayi. eucerin kokusuz dus yagi kullaninca kasinti masinti kalmiyo.