• insanlar ikiye ayrılır; duşta işediğini kabul edenler ve duşta işeyip bunu itiraf etmeye çekinenler.
  • birde duşta 31 den sonra işemek vardır ki insan şeytanın ne kadar ehl-i keyif biri olduğunu düşünür durur...
  • insanlar ikiye ayrılır.

duşta işeyenler, yalan söyleyenler..
  • izlediğim bir belgeselde bununla ilgili bir deney yapmışlardı. şöyle ki; aynı adama aynı süre aralıklarıyla aynı oranda su içiriyorlar ve ne kadar sürede çişi gelecek bunu hesaplıyorlar. tabi 4 farklı yöntem söz konusu. ilk suyu içirdiklerinde sadece bekliyorlar, ikinci suyu içirdiklerine adama şelale, akan su görüntüleri falan izletiyorlar, üçüncüsünde ise su sesi, şırıltı falan dinletiyorlar en sonuncusu yani 4. yöntemde de adamı suya sokuyorlar. en hızlı işeme sırası ise şöyle: suyla temas, su sesi, su görüntüsü... adam suya değdiği an saniyeler içinde işiyor.

yani; banyoda işemek kadar doğal bir şey yok. hürmetler efenim.
  • görüyorum ki başlık dahilinde kimsenin banyo gideri denen şeyden haberi yok.
  • suyun sesiyle beraber insanin kendini tutamamasi ve isemesi.
    her zaman suyun rengini ne kadar degistirdi diye bakilir. herkes en az bi kere yapmistir da soyleyemez.
  • banyoya girdiğinizde, ensenizden sıcak suyu yediğinizde gelen rahatlama vücuttaki parasempatik aktiviteyi artırır. parasempatik aktivite de idrarı tutan sfinkter kasları gevşetirken mesane tabanındaki mesaneyi kasıp idrarı boşaltan detrusör kasını da kasar. dolayısıyla istemli tutmadığınız sürece istemsiz gerçekleşebilir. tuvalete gitme fikri zihninizde oluştuğunda bir an önce wc ye gitme ihtiyacı duymanızın sebebi de budur. o fikir parasempatik aktivasyonu uyarır.

ben de işiyorum o yüzden bu kadar bilimsel açıklamak zorunda hissettim. *
  • kimi insanların pis/iğrenç olarak nitelendirdiği eylem. ben şırıl şırıl yaparım hiç acımam. oraya temizlenmeye giriyorsun, ayağını bastığın yere işemek tezat değil mi tezi gelmiş hemen açıklayayım; şimdi şöyle ki sen pissin oraya girerken. diyelim ki üstüne kuş sıçtı. napıyorsun? açıyorsun suyu üstünden akıtıyorsun pisliği. nereye? ayağını bastığın yere. o yer illa ki senin üzerindeki pisliğe bürünüyor zaten. mantığı o. pisliği üstünden akıtıp gidere sevk etmek. pipisi olan gidere isabet ettiriyor pipisiz olan salıyor alttan. noluyor? sonuç aynı. gidere akıp gidiyor, hiç de sorun olmuyor, iyice yıkıyorsun her yerini.
hesabın var mı? giriş yap