şükela:  tümü | bugün soru sor
 • akan suyla orantili sesi var, hopallolarin banyoya uzakligi var, sarkilar arasi ses yuksekligi farki var, var ki var. kisacasi o muzigin sesi kulaginiza mutlaka olmasi gerektigindan daha yuksek ya da daha dusuk gelecektir, banyonun ortasinda ara verip islak ellerle bilgisayara dokunmak istemiyorsaniz boyle fantezilere girmemek lazim.
 • herhangi bir odada oturdugumda kapiyi mutlaka kapamak gibi bir takintim oldugu icin cok isteyip de asla yapamadigim harika olay. ozellikle konu banyo olunca ev bos olda, kapisi da kitli ve surgulu olsa bile banyonun kapisini acik birakamiyor, kahroluyor da kahroluyorum sevgili sozluk...
 • cılk çıkartmaya değecek bir zevk. banyoya bir müzik çalar alet tahsis etmeye kadar varan olaylar kısa bir duşu dahi parmaklar buruşuncuya dek uzatmaya götürür. günde 2 kere yıkanan biriyseniz vay halinize..
 • banyo yaparken zilin çalmasıyla sonuçlanır. binbir zahmetle bi şekilde kapıyı açmayı başarırsınız, kılın biri "kısar mısınız azcık?" der, uyuz olursunuz. sanki herkes sizin banyo yaparken müziğin sesini açmanızı beklemiştir ders çalışmak için.

  (bkz: murphy yasalari)
 • laptop dayanıklılık testi gibi mübarek. önce playlist hazırlanır, banyoda bi yere bırakıp dusa girilir, ardından sesi begenilmeyip degistirilmeye tesebbüs edilir ve tabi ki bu satırların suursuz yazarı egilince üzerinden damlayacak su miktarını göz ardı ederek bu islemi yapmaya kalktıgı icin islem sonucunda ellerden ve saclardan damlayan bütün sular zavallı bilgisayarla gereginden fazla samimi olmustur. olsundur. dusta müzik dinlemeye degerdir. hala bunları yazabildigime göre toshiba da*, banyoda müzik dinlemek de sukeladır.
 • laptop cikip mertlik bozulmadan once tasinabilir muzik setiyle* yapilan eylemdi.. evvel zaman icinde ise, banyo yaparken muzik dinleyebilmek icin cebinize uygun bir calgici kiralamak veya eli muzik aleti tutan herhangi birini kafalamak gerekirdi.. zor zamanlardi.. teknoloji sagolsun ben artik su gecirmez mp3 playerimla muzigi banyo kuvetimin ucsuz bucaksiz kadim derinlikliklerine kadar sokabilmekteyim. hatta banyo yaparken muzik kafamin icinde kendiliginden bile calabilmektedir, teknoloji bu denli ilerlemistir. hayrettir dogrusu.
 • kisin sicak suyla yapilan banyo sonucu olusan su buhari eger telefondan dinliyorsaniz telefonu bozabilme potansiyeline sahip, keyif yapacagim diye telefonunuzdan olmayin. aman diyeyim.
 • dışarıya ses verebilen bir mp3 çalar ile zaten uzun olan banyo keyfini daha da uzatan, insanı köpüklü köpüklü dans ettirebilen, insana karga sesiyle şarkılar söyleten, böyle suyla çıp çıp ritm tutturabilen çok mutluluk verici olaydır. çok ama.
 • firmaların bunun için ürün çıkardıkları eylem.