şükela:  tümü | bugün
 • son 1 aydır gerçekleştirdiğimiz eylem.
  kombi de sıcak su çıkışında ariza meydana geldi, hortumda patlak olduğunu ama nerede olduğunu bulamadiklarini duvarlari komple kırılması gerektiğini soylediler.
  ev sahibi olacak pezevenk suan yaptiramam durumum yok gibi bahaneler uydurup duruyor.
  bizde hanimla tüpte su ısıtıp yikaniyoruz artik dayanamayacak hale geldik.
  en basit örnek cinsel ilişkiye giremiyoruz girsek su ısıtıp yikan derken usengeclik geliyor.
  havalarda soğudu ev morg gibi ceset atsan aylarca durur bozulmadan.
  zaten bir kova su kimseye yetmiyor en azindan bana yetiyor da hanim için oldukça sıkıntı, yinede halimize şükrediyoruz çekecek günlerimiz varmış..

  velhasili keyfi yikanayim diyorsan eğer güzel oluyor ama bunu her güne yayarsan işkence geliyor.

  tanım; banyo keyfi yaşatmaz, insanı insanlığından utandırır bu kovayla banyo işi.
 • üç yıl öncesine kadar ailecek yaptığımız eylem. malsahibi ile inatlaşmamız sonucu 5 sene kadar yaptırılmadı, ne biz elledi ne onlar. 5 sene ocakta su ısıtıp, kovaya koyup yıkandık. her zaman yırttım kendimi ve bence ucundan bir travma oluşturdu. arkadaşlarımda kalır, kanka bi duşa girim diyip orada rahat rahat yıkanırdım. aynı şekilde biri bizim eve geldiğimde utanırdım adama bişey olsa dur su goyim ısınsın ehe deme ihtimalim olduğu için. nefret edilesi bir şey. rezil.
 • hamam tasi ve taburesi gerektiren geçmis yillar aktivitesi. kovanin son kalani ayaktayken boca edilir ki son asama ayri bir zevk verir.
  ayrica sudan gozle gorulur derecede tasarruf etmemizi saglar. isin kotu boyutu ise o tabureye tum aile fertlerinin mabadinin değmesidir.