• yanilmiyosam fayans dösemelerden kaynaklanan bir yanki meselesi.bu yüzden banyoda ney üflemek daha bi zevk verir insana ya da hamamda.
  • reverb efektlerine isim olacak kadar ün salmıştır.
  • komşularımın benimle aynı fikirde olmadığını düşündüğüm etkidir. senfoni dinlemek çok güzel oluyor duştayken.ancak bu etkiyi hissetmek için yeterince açık olmalıdır ses.
  • eğer yeterli sayıda insanı ben banyodayken içeri alabilirsem yerli adele olabilirim diye düşünüyorum. allahım bu nasıl ses yeminle harcanıyorum banyolarda :(
  • doğal reverb
  • muhteşemdir. aynı ortamda volkan konak şarkılarına eşlik etmek de bir o kadar.
  • karga sesinize rağmen sanki çok iyi ve eğitimli bir sese sahipmişsiniz gibi bağıra çağıra şarkı söyleyip konu komşuya rezil olmanıza aracılık eden gizli düşman.
  • en sevdiğim akustik. evin her köşesinde şarkı söylüyorum ama hiçbir yer bana kendimi banyodaki kadar iyi hissettirmiyor. hiçbir yerde banyoda olduğu kadar kendimi bir bok zannetmiyorum. hatta bu bir bok zannetme öyle bir aşamaya geliyor ki, bir süre sonra "kızım sen konservatuar okumalıydın, çok yanlış yollara girdin, şimdi debelen dur böyle" diyerek hayıflanmaya başlıyorum. keyifle başlayan banyoda şarkı söyleme seansları yerini kariyer sorgulaması ve yanlış seçimlerin verdiği telafisi olmayan üzüntüye bırakıyor. söylemeyeceğim bundan sonra şarkı falan, komşular da artık başka eğlence bulsun kendine, peh..
hesabın var mı? giriş yap