şükela:  tümü | bugün
  • piyasa fiyatının oldukça altında fiyatları olan, gün itibari ile aldığım mutfak ve banyo batarya setini sorunsuzca bana ulaştırmış firma.

reklam tadında bir entry olduğunun farkındayım fakat kendileri ile bu alışveriş dışında herhangi bir bağlantım yok. alışveriş yapmadan önce haklarında ne var ne yok diyerek araştırayım demiştim ama karşıma iki adet şikayetvar yorumundan başka bir şey çıkmayınca biraz gerilmiştim. her zaman olumsuzu yazacak değiliz.

benim gibi tereddütte kalan birilerine yardımcı olması amacı ile yazmak istedim.
  • internetten artiztik bi çöp kovası alırsın kolinin üstünde bunnarın etiketiyle gelir. "pahalı lan bu dur ucuzunu gönderek bakalım yiycek mi" diye seni denemişlerdir. iki saat iade işlemleri paket vs. uğraşırsın. sonra başka bi yerden alırsın yine bunların etiketiyle koli gelir. bu sefer de darbeli, çizik, markası silinmiş kapağı yamuk bi tane yollarlar. yine iade cart curt uğraşırsın. bunlardan bişşiy almayın ömrünüz iade paketi yapmakla geçer. utanmadan arayıp "iadeler yapmışsınız bakın şu var daha güzel şundan verelim size" diye anlatmaya niyetlenirler. "size iade paketleyip duruyorum keriz miyim lan ben, beni mi deniyonuz her seferinde keriz miyim diye" şeklinde sorarsanız haklısınız deyip kapatırlar, keriz silkeleme peşinde başka mecralara akarlar.
  • ne kadar uygun fiyatlı ürünleri var derken ağzıma terliği yapıştırmış sitedir.

bugün sipariş verdiğim ürünler için 2 saat sonra telefon açıp ürünün stoklarda olmadığı, tedariğin 8-10 hafta süreceğini anlatıp, iptal etmem yönünde destek (!) sundular.

iptal ettim zira o kadar vaktim yok.

sonradan üzüldüm niye iptal ettim diye. sonuna kadar diretip bu ürünün tedariğini sağlatmam gerekirdi aslında.

not: ürünler stokta var görünüyorbknz ve kargoya veriliş süresi 2-3 gün yazıyordu.