şükela:  tümü | bugün
  • kimin ne zaman arayıp ne söyleyeceği belli olmaz, ya bulamazsa? diyip düşünceli davranan kişi hareketidir..ben yapan birini bilirdim..sonraları ben de yapar oldum, arayan soran yok gerçi, çıkınca saatine bakıyorum..
  • banyoya minibusle girmekten kesinlikle iyi olan hareket.
  • arayacak önemli biri varsa ve kaçırmak istenmiyorsa yanında bir havluyla cevap verilebilir pekala bu hadisede..
  • banyodayken calan telefona dayanamayip cevap vermeniz durumunda telefona su kacmasi ve telefonun mefta olmasi ile sonuclanabilecek eylem.
  • telefonu klozete düşürme durumunda nası çıkarsam, naapsam die kafa yormaya neden olacak eylem.
  • bazen masrafli bir girisim olabilir.

soyle ki, yogun bir sicak su buharına maruz kalan telefonun ekranı yanma riski altındadır. sonra ugrasir durursunuz noldu bu telefona diye. sonuc olarak tavsiye edilmeyen bir eylem olarak akıllarda kalmali.
  • aldatmanın değil de insanlar tarafından aldatılma korkusunun göstergesi, gerekli güvenlik gerekli tedbir.
  • duş alırken ayni anda müzik dinlemeyide seven insan hareketidir. öyle aldatmak, kandırmak falan çirkin hareketler.
  • her an telefondan acil koduyla aranabileceğiniz bir mesleğe sahipseniz yapmak zorunda olduğunuz eylem.