• süper olay.
  • (bkz: barfly)
  • hem muhabbet hem de kafayı boşaltmak için fevkalade bir organizayondur. bira eşliğinde terapiden hallice bir etkinlik yapmak isteyen dimağlar için bire bir. ilgilenenler için mekan: taksim/seksek tarih: her çarşamba.
  • izmir turnesini drunken duck'ta çılgınca bir kalabalığa karşı gerçekleştirdi. başarılarıın devamının yanı sıra izmir'e daha çok uğramasını bekliyoruz kendisinden. zaten sahne performansının, izlemeye gelenle iletişiminden buraların dolacağını öngörmekte sakınca görmüyorum.

bir gün adamın biri psikoloğa gitmiş ...*
  • istanbul ve ankara'dan sonra izmir'e de (nihayet) gelmiş, bizleri mutlu etmiş etkinlik.
  • bar ufak ve sakinse barmenler dert ortağı, sırdaş, arkadaş olduğu kadar psikologlardır.
    bankosu olan barlarda yalnız veya canı sıkkın insanlar buraya oturur. barmen iyi günündeyse ve oturan kişi de ilk izlenim itibariyle konuşulabilecek yada dinlenilebilecek biri ise laf atar. (gerçi genelde müşteri atar ya neyse) sonra bir iki boş laftan sonra müşteri başlar içini dökmeye. barmen dinler, o sıra işini yapar ama ondan kopmaz. bir iki telkinde bulunur yada hayatında benzer olarak yaşadığı bir kaç hikaye anlatır. günün sonunda barmene yeni insanların yeni hikayeleri kalır. müşteriye ise içindekileri anlattığı için az da olsa bi huzur. çünkü bazen dostuna bile anlatamayacağı şeyler gelir insanların başınave barmen belki de hayatında bir daha görmeyeceği bir yabancıdır. bazen çözüm aramaktan ziyade anlatmak ister içindekileri. işte bar psikoloğu barmendir aslında.
  • girişimci psikologun ta kendisidir... henüz izlemedim yalan olmasın ama okuduklarım, paylaşımlar gösteriyor ki baya deneysel olmuş. şu ara en çok ihtiyacım olan bu galiba ama bir sorun var ilaç nedeniyle içki içemiyorum. tedavi süresi dolar dolmaz ordayım bekle beni psikologum...
  • bu çarşamba katılmayı isteyip yoğunluktan gidemediğimdir. şimdi burada popüler olduysa hiç gidilmez, te allaaam
  • arkadaşı hiç barda dinleme şansım olmadı ama
    defalarca meyhane psikoloğu olarak birebir terapilerine katılmışlığım var
    meyhane psikoloğu olarak gayet başarılıydı eminim barlarda da aynı başarıyı gösteriyordur
  • (bkz: yaran yanlış okumalar)
    gerçi yarmak bir yana gülümsetmedi bile ama yanlış okudum işte. bal porsuğu zannettim.
hesabın var mı? giriş yap