şükela:  tümü | bugün
  • asmalı mescit, suriye pasajında açılacak olan barın adı. işletmesinde tanju can (patron) ve güray topaç (metalci) var. barın açılışı için yapılan çalışmalara şöyle ufak bir baktım da; asmalı mescit'te bakkal metal çalmayan güzel, hoş bir mekân bizleri bekliyor diyebilirim gönül rahatlığıyla.
  • bu da facebook sayfaları. buradan girip güray'a küfür edebilirsiniz.

http://www.facebook.com/…tin/305495979560096?ref=hl
  • mekan timoni iken de giderdim. değişikliği duyduktan sonra dün akşam bakalım ne olmuş ne bitmiş diye gittim.

bir kere şarkı listeleri diğer rock barlara nazaran son derece güzel, ses seviyesi muhabbet etmeye olanak sağlıyordu.

dorock'tan bıkmış bünyeme ilaç gibi geldi rock bara gidip insan gibi eğlenmek için dört dörtlük mekan, umarım değeri bilinir.
  • çaldığı müzikler ile bizi kendimizden geçiren asmalı mekanı. ghost veya kvelertak çalan kaç yer bulabilirsiniz ki?

edit: aynı zamanda, eğer aldığım bilgiler doğruysa, işletmeni uçk grind vokalisti tanju can imiş.

edit 2: ayrıca bugün orada oturduğum yaklaşık 45 dk. içinde 4 tane mastodon şarkısı çalarak önlerinde eğilmemi sağlamışlardır. herkes gitmeli abi buraya. kaçırmayın lan.
  • asmalı'daki cennet bahçesi.
  • mezelerden, üzerine peynir rendelenmiş patates var burda. koşun gidin la.
  • (bkz: #37122009)
  • dun aksam acilisinin 1. yili kutlanan mekan. sabahin ilk isiklarina kadar metalcilik yapilmistir, geyigin dibine vurulurken, metal yuceltilmis, ickiler ezilerek asagilanmistir. cok yasayin lan siz, canimiz mekanimizsiniz.
  • ikinci evim galiba lan. bi tek kaka yapmadım orda henüz, o da zamanla.

aslında bar rasputin, güray, uygar ve arda beylerin misafir evi gibi bir şey. efendi efendi kedi babalığı yaparken, yine aynı tatlışlıkla kara metal, şeytancılık övüyorlar. yakında menülerine yeni atıştırmalıklar ekliycekler galba, neyse yolun düşerse bi uğrayıver, barcılık muhabbetinde çok acaip bi noktadalar. olmadı çeşitli sanatçılara tasarlattırdıkları t-shirtlerden al, çünkü tasarımları çok moda, red fang bile konserlerde bu t-shirtlerden giyiyor!

bi de haberin olsun, müşteri daima haksızdır mottosuyla hareket ediyorlar. bak iki seneyi deviriyoruz, saksı gibi dikiliyorum her hafta önünde, tek bi falsolarını görmedim. ehehe nys, kafa siken metalinden uzak, yeni insanlarla tanışıp muhabbet edeceğin yer arıyorsan mutlaka uğra. dimağın gelişsin, güray sana bi sürü müzikler anlatsın.