şükela:  tümü | bugün
 • türk polisine it sürüsü diyen birinin yediği dayaktır. link.

  kimse kimseye durduk yere saldırmaz. bar sahibi zaten uyarmış, sizi sevmedim çıkın barımdan diye. inatlaşınca dayak yemişlerdir muhtemelen.

  edit: ne olduğunu tam olarak bilmiyoruz ama dayak yiyen kişiler olayı tüm netliğiyle anlatmıyor bu çok belli. bira içmek için gidip durduk yere dayak yemeleri çok absürt bir iddia. durum böyle olunca yalan söylediği veya söylemeye çekindiği şeyler olduğu ihtimali akla geliyor.

  edit2: şöyle bir iddia da var. dikkate alınmalı.

  edit3: bar sahibinin açıklamaları olduğu iddia ediliyor.

  edit4: adam da şerefsizin teki çıktı.
 • yani geçmiş olsun tabii de, "mekan sahibi bizi sevmediğini söyledi ve demir çubukla dövdü" biraz detayları atlanmış bir açıklama gibi durmuyor mu?

  birini dövmenin açıklaması olmaz tabii buna girmiyorum bile ama bu nasıl bir olay örgüsü.

  hey, i don't like you guys! al demir sopa.

  *edit: aldığım bir sürü özel mesaj, mekan sahibinin ne kadar sıkıntılı bir tip oluduğunu anlatıyor.
 • bir de bar sahibinden dinlemek lazim. kimse kimseyle durduk yere kavga etmez.

  olay muhtemelen soyle olmustur, ciftle bar sahibi arasinda bir tartisma cikmistir. sonra kadinin sevgilisi, artistlik icin adama atarlanmistir, ikisi arasinda kavga cikmistir ve ayirmak icin araya giren kadin kisisinin de bilegi burkulmus ve de bir iki darbe almistir.

  kadinin yazdiklarinin abarti oldugu cok belli. zaten bi kac soru sormuslar hepsine boyle ilgi cekmeye calisan cevaplar vermis.
 • dayak yiyen tarafından atılmış bir tweet bilgisiyle yorum yapılan olay. normal bir insan kimseyi sebepsiz yere dövmez. hele işletme sahibi kendi mekanında böyle bir şey yapmanın sonuçlarını bilir. olay örgüsü tam olarak ortaya çıktıktan sonra adaletin yerini bulmasını diliyorum.
 • "kimse kimseye durduk yere saldırmaz. muhtemelen türk karşıtı söylemlerde bulundu. "

  ne alaka lan türk karşıtı? işte böyle düşünce yoksunu insanların olduğu bir ülkede dayak yemişlerdir. bu topraklar bu kadar yetiştiriyor.
 • türk polisine 'it sürüsü' demesi olayın vahametini ortadan kaldırmadığı gibi olayla da ilgisi yoktur. o başka bir tartışmanın konusu. burada söz konusu olan, insanların her sevmediği kişiye demir çubukla saldırmasını engellemektir.

  "kimse kimseye durduk yere saldırmaz" kısmı da hukukun alanı. o yüzden var mahkemeler. üstteki entrynin sahibine big bang'ten itibaren süreci anlatmak isterdim ama biraz uzun sürer. şimdilik bunlarla idare etsin.
 • irish pub sahibi yurtsever. insanları güldürmeyin lan. kadın dayak yemiş ve elbette polise şikayet edecek. küfür ettiğin polise mi şikayet edeceksin? eder eder sana ne her vatandaş gibi polise gitme hakkı var.
 • olayı bar sahibinden de dinleyin elbette.

  hatta durun size anlatayım bir senaryo: kadın bara giriyor; "hey mekan sahibi sen aşağılık bir adamsın hıyarın önde gidenisin bu bara gelen diğer hepiniz ileri seviye sığırsınız" diyor olsun. demir sopa ile darp edilmiş bir insan var gençler önünüzde.

  anlatamıyorum galiba ya, demir sopa ulan polisin kullandığı cop işte. kadın çok büyük terbiyesizlik yaptı, edepsizlik yaptı olsun, ulan bu mudur cevabı?

  kadının anlattığı hikayede bana da eksik gelen yerler elbette var, ancak bir insana darp edebilecek haysiyetsizleri es geçmeye devam ettikçe yarın bir gün yakınınızın başına geleceklere göz yummuş olursunuz, yapmayın.

  zorunlu edit: hay demir sopa bi tarafınıza girsin e mi. takıldığınız yere bakın ya, ulan "darp edemezsin" "şiddet uygulayamazsın" mesajlı bir entry giriyorum gelmişler demir sopadan bahsediyorlar. tamam ulan demir sopayı unutun, yumruk atmış olsun ulan. yumruk amk yumruk atınca normal mi karşılayacaksınız? şiddetseverler sizi.
 • sebebi neydi ki ?
 • devlet düşmanı hdpli bir terörist olduğun için dayak yemiş olabilir misin acaba?