şükela:  tümü | bugün
2166 entry daha
  • an itibariyle görevi sona eren eski amerikan başkanı.

omo orto doğoyo kono bolodo diye kafa sikenlere bakmayın. koduğumun orta doğusu ondan öncede böyleydi, ondan sonra da böyle olacak.

özlenecek sempatik başgan.
  • bir gecede ortalamayı 15 cm büyüddü. yol yabdı, köbrü yabdı. çoh eyi adam. ameriga eyiye gidiye. ben new jersey.
  • donald trump'ın ilk başkanlık konuşmasında yerin dibine sokulan kukla.

trump'ın arkasında oturmuş, yönetimi boyunca yaptığı şeylerin eleştirisini yutkunarak ve kamburu çıkmış gibi oturarak ezik biçimde izliyor.
  • başkanlığı sona ermiş kara götlü.

zenciden rapçi olur, müzisyen olur, basketçi olur, başkan olmaz. yerini reis'e bırakmıştır.*

eğer başka bir siyah başkan olacaksa;

(bkz: didier drogba)
  • seni sevmezdim karaoglan, fakat obamacare icin tesekkur ederim.

affordable healthcare act ile hatirlanacak olan eski baskan.
  • trumpın feci ezikledigi eski başkan. trump, cehape zihniyeti bunlar amerikayı ahıra çevirdi dedikçe adam utancından veya sinirden yerlere baktı sıkıntılı bir halde. ama bu laflara rağmen tebrik etti trumpı konuşma sonrası.
  • ex president of united states of terorism
    (bkz: get out of here)
  • erdoğan'ın başkan olduğu ülkede yaşayanların kötülediği eski abd başkanı. ironiye gel.
  • başkanlık ancak bu kadar yakışabilirdi bir adama,

hoşçakal başkan.
  • adamın kendi ülkesini değil ortadoğuyu ve türkiye'nin çıkarlarını gözetmesini bekleyenler tarafından eleştirilmektedir.

hahaha çok güldüm akşam akşam. abd vatandaşıysanız bu adamı eleştirecekseniz sonuna kadar saygı duyarım. bir hollanda vatandaşı rte'yi beğenmeyip eleştirmesi ne kadar abuk ise bir türk vatandaşının obama'yı eleştirmesi aynı derecede saçmadır.
58 entry daha