aynı isimde "baraj" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
  • 1977 yapımı filmin dizi versiyonunun dün itibariyle sete çıktığı türk klasiği.

başrollerinde biran damla yılmaz, burak yörük, feyyaz duman, tuna orhan ve sumru yavrucuk yer almakta.

dizinin yapım şirketi: medyapım ve bu projeyi yıllardır hayata geçirmek isteyen yağmur önal diğer yapımcı.

tıpkı öğretmen dizisi gibi fox tv'de yayınlanacak.

kaynak 1
    kaynak 2
  • feyyaz duman'ı kadın dizisindeki rolünde çok beğenmiştim. şimdi de baraj filminin dizi versiyonunda oynayacak olması beni mutlu etti. hakikaten dram türünde ortaya koyduğu performansın hakkını veriyor. bir başkası için bu rol düşünülemezdi sanıyorum. dizinin takipçisi olacağım. başarılar.
  • 1977 yapımı türkan şoray ve tarık akan’nın başrollerini paylaştığı filmin dizi versiyonu. selvi boylum al yazmalım ve dila hanım dizileri tutmamıştı bu tutar umarım. yapımcı cihan ünalın kızı yağmur ünal.
  • (bkz: edmond rostand) tarafından kaleme alınmış (bkz: cyrano de bergerac) eserinden esinlenilmiş olabileceğini düşündüğüm henüz yayınlanmaya başlamamış olan fox tv dizi
  • az önce fragmanını gördüğüm ve tabii ki izlemeyeceğim dizi. yüzünde yara izi olan bir karakteri var ve fragmana sezen aksu'dan herkes yaralı şarkısını koymuşlar.*
  • burak reis için takip edeceğiz! başrol kız olmamış. diğer adam yaşlı kalmış. bakalım hayırlısı olsun.
  • fragmanını izledim çok ilgimi çekti. oyuncular güzel konu da fena değil gibi. uzun zamandır sürekli takip ettiğim bir tv dizisi yoktu. umarım beklentiyi karşılar
  • tanıtımı etkileyici olan yeni fox dizisi. konu itibariyle şaka yapmıyorum rus klasiklerine selam çakıyor gibi. bir adamın çirkinliğinden utanıp hoşlandığı kadına kendini gösterememesi vs.*
  • tinder’da fuckbuddy arayan ve tanışan çiftin hikayesini anlatan dizi. fragmandan anladığım diğer bi detay da esas oğlan aynı zamanda swingercı sanırım.
  • dizinin detayını bilmiyorum lakin fragmanında yüzünde yara olan bir arkadaş sevdiği kızla buluşamıyor ama yerine bir arkadaşına sen git diyor. böyle bir dizi vardı başrolünde zeynep çamcı vardı. orada da bu sefer kadın eskiden sevdiği çocuğun karşısına bir başka arkadaşını kendisi diye tanıtıyordu.