şükela:  tümü | bugün soru sor
 • twitter'da arz-ı endam eden milliyetçi/ulusalcı bir tip. ordudan yeni istifa etmiş bir subay olduğunu söylüyor ama bu bilgiye ne kadar güvenilir bilinmez. ekşi sözlük de ilgi alanında. şöyle bir tweet atmış mesela:

  --- spoiler ---

  baranbayraktar baran bayraktar
  bugun ulkede ulusal bir kaos olsa ve ordu duruma el atsa, ilk gidecegim yer eksi sozluk ofisi ve yazarlaridir. baglantilarini merak ediyorum

  --- spoiler ---

  http://twitter.com/…raktar/status/99479551633133568
 • vayyy baran bey vayyy. bizim şener'le turgut'la saçları yüzünden her pazartesi kavga eden baran'a bak sen şarkıcı olmuş. şaka falan bi yana güzel olmuş şarkı baya sevdim ben. bizim lisede de bi ibnelik var hakikaten herkes ya şarkıcı ya oyuncu oluyo. (bkz: italyan lisesi)
 • uzun yıllar boyunca otto grubunda vokallik yapmış, hoş sohbet güzel bir insandır. galileo galilei italyan lisesi mezunu olup eski adıyla kasdav liselerarası müzik yarışması'nda grupça öttürmüşlerdir. 2013 yılında otto gitarlarda kaan metin'le isim değiştirerek dev'e dönüştü. ne yazık ki bu birliktelik fazla uzun süremedi. bunda ülkemizin boktanlığının da payı var sanırım. artık baran tek başına gördüğümüz kadarıyla. mainstream bir iş yapıyor. umuyoruz o da kaan da iyi yerlerde karşımıza çıkmaya devam ederler. yolları açık olsun.
 • salla gitsin isimli sarkıyla piyasaya giriş yapmıştır. bir yerden torpili var sanırım zira 2 nisan 2017 beşiktaş gençlerbirliği maçında devre arasında ve maç öncesinde sürekli bu şarkı çaldı. dj'in akrabası sanırım.
 • eski amerikan futbolcusu*, batman'ın yakın hayranı, güzel sesli, şen şakrak, musikişinas bir şarkıcı.

  salla gitsin şarkısı ile ortalığı sallamıştı: https://www.youtube.com/watch?v=jl_xzf-slk8

  gol'le yoluna devam ediyor: https://www.youtube.com/watch?v=k4fddicy4ak
 • acaip yakışıklı bir şey olmuş bu. maşallah sübhanallah.
  yakında baran diye üstünü başını yırtan kızlar türeyecek hazırlıklı olun.
 • ay çok yakışıklı. şarkıları berbat ama kendisi yakışıklı, olsun. iyi ki varsın dream türk!
 • çok yakışıklı, çekici ve hatta sempatik son dönem popçusu. sesi de gayet özgün ve güzel.

  dinlediğim iki şarkısını da pek beğenmedim. yani sıradan şarkılar gibi. ilk klibi de pek açmadı beni. ama gol şarkısına çektiği klip harika olmuş. ki zaten baran bayraktar diye biri olduğundan da 4 eylül sabahı haberimin olmasını sağlayan gol şarkısının klibi idi. uykulu gözlerle kalkıp geldiğim kahvaltı masasında tv'ye ilişen gözlerimin ayması baran'ın klipteki ultra taş halleri sayesinde oldu.

  neyse, bundan sonraki sözlerim baran'a:

  sevgili baran. kaslısın, yakışıklısın, esmersin, tamamen tüysüz değilsin, boyun uzun, omuzlar geniş... taşsın yani kısaca. harika. ama yanlış giyiniyorsun bence. bu özelliklere sahip bir adamın sokaktaki zibidi ergenler gibi değil daha erkeksi giyinmesini beklerim. nedir o dar paça eşofman altından görünen bilek ve altına beyaz spor ayakkabı. çok kötü.
  daha erkeksi ol. mesela gol klibindeki kaslarını gösteren sporcu atleti tarzı zımbırtıya bayıldım. (zaten o atlet sayesinde tanıdım seni ve uzun uzun yazıyorum)
  yani mesela ya uzun gri eşofman altı giy, ya da diz üstü kapri. ikisinde de çok daha erkeksi pozlarını görüp iç geçireceğiz.
  son dönem yakışıklı erkek şarkıcılardan beğendiğim iki kişi oldu; baran ve edis. edis daha batılı tarz bir arkadaş. sempatikliğinden aldı yürüdü. ama baran daha erkeksi duruyor. o yüzden edis'e yakışan baran'a yakışmayabilir. edis takip etsin son dönem trendini, baran değil.
  baran erkek doğasını yansıtan ve buna çok uygun olan şahane vücudunu ön plana çıkarmalı ve bunu daha sade ve sıradan giysilerle iletmeli bize. baran amerika'dan gelmiş havalı çocuğu değil, mahallede görenlerin içini çektiği şahane herifi temsil ediyor. umarım çok daha başarılı kliplerde göreceğiz seni.
 • yakışıklı olduğunu inkar edemeyeceğim ama sesi ve klipteki hareketleri çok irrite edici olan popçu.
 • yaklaşık 1 yıldır beşiktaş maç önlerinde ve devre aralarında şarkısı çalınan herif. üstelik bir değil, iki değil. stada 1 saat önceden gidiyorsanız bu herifin şarkısına 3 kez maruz kalmadan çıkamıyorsunuz. her maç, her maç bıktık usandık. tek rahatsız olan da ben değilim. (bkz: #67279387)

  kulüpteki akrabası kimse ayıp ediyor. beşiktaş babanızın çiftliği değil. kulübe az saygı gösterin, gidin başka yerde reklam yapın.