şükela:  tümü | bugün
 • "fitnessçı".
  kendisine ait site üzerinde uzaktan eğitim adı altında fitness programları satıyor. istediği para 300 lira. baya da para veren var ne hikmetse.
  300 lirayı bayılmadan önce karbonhidratlı gıdalardan uzak dur, tatlıya şekere bulaşma, antrenmanını aksatma diyeni ipleme, 300 lira verdiğin adamın facebooktan attığı "ekmeği kes, tatlıyı elleme, antrenmanı düzenli yap" lafından sonra "oww acayip değişim oldu". olur tabi amk.
 • bugün facebook sayfasına denk geldim, californialar maldivler havalarda uçuşuyor, gold's gym'de idmanlar falan.. enayilerden ay pardon azimli gençlerden parayı vurmuş herhalde.

  uzaktan eğitim hedesi adı altında oturduğu yerden yolunu bulmasını takdir etsem de üç kuruş parasıyla bişeyler yapmaya çalışan, doğal olarak aynı sonucu alamayınca da spordan soğuyan gençlere üzüldüğüm için bi kaç kelime karalamak istedim.

  ne bu arkadaşın ne de uzaktan eğitim verdiğini iddia eden bir kişinin vereceği program sizi bi yere götürmez, verecekleri her tavsiye internetin her yerinde mevcut. emin olun hepsi fazlasıyla var.

  92 doğumlu bi çocuğun böyle vücuda sahip olabilmesi için modern tıbbın bütün imkanlarından faydalanması gerekir. doğal yollardan yapılması yıllar yıllar alır, onu da herkes yapamaz. çok sağlam bir irade ve iyi genetik bi mirasa sahip olmak gerekir.

  öyle uzaktan eğitimle program alıp tavuk-pilav yiyip 60 kg bench press yaparak öyle vücut yapılmaz. boşuna kendinizi kandırıp para ve zaman kaybedip, üstüne hayal kırıklığı yaşamayın. spor yapmaktan soğumayın.

  yani eğer böyle bir vücuda sahip olmak istiyorsanız, bizzat bu arkadaş gibi gözünüzü karartın steroid kürlerini araştırmaya başlayın. uzaktan eğitime vereceğiniz parayı iğnelere ve supplementlere verin. en azından paranızın karşılığını alırsınız.

  yada efendi gibi gidin düzenli idmanınızı yapın. sağlıklı olmak ve iyi görünmek için yapın.
  bu sporda başarının sırrı sağlam bir iradeye sahip olmaktır. her idmanda kendinizi olabildiğince zorlayıp disiplinli bir şekilde beslenmek getirir sonucu.

  bu ve benzeri arkadaşların illüzyonlarına aldanıp spordan soğumayın...
 • facebookta habire köşeden fırtlayan kaslı çocuk.

  en çok kullandığı cümle: fiyatlar çok uygun.
 • çooook yakışıklı bir adam.

  ne iş yaptığını falan umursamıyorum.

  şahane bir vücudu ve inanılmaz tatlı bir yüzü var. sesi de çok etkileyici. facebook'taki videolarına dalıp gidiyorum öylece.

  edit: rizeliymiş kendisi. olsun, yine de çok tatlı.
 • internetteki takipçi sayısına aldanıp bunu birşey sanmayın lütfen.aynı salona gidiyoruz kendisiyle,kimsenin bunu şeyine takmadığı gibi doğal bir vücududa yok
 • ohh babadan zenginmiş. öyle desenize lan en başından. bende kapış kapış satıyor online eğitim ordan akıyor sanıyordum da yine birileri kerizlerin üstünden zengin olmuş diye üzülüyordum.

  ayrıca istediği boku yesin o vücudu yapmak için, dünya çapında yarışmalarda türkiyeyi temsil ediyor. diğer yarışmacıların da aynı şekilde yarıştığını göz önüne alırsak bence bir sıkıntı yok. zaten elimizde fazlasıyla doğal adam var, bir tane de böyle bir şey olsun.

  edit: yarışma sonucu için kendisini tebrik ediyorum.
 • sosyal hesaplarımı kullandığım dönemlerde, kendisi her yerden takip ettiğim (bilgi amaçlı) fitness modeller arasındaydı. takdir ve tebrik ediyorum.
 • bugün bir postuna denk geldim, aklım dengem şaştı.
  eski hali tahmini 55 kiloluk bir ergenin before - after fotoğraflarını paylaşmış.

  "1 aylık uzaktan eğitimden sonra öğrencimin değişimi" diye paylaştığı fotoğrafta çocuğun yeni hali eski halinden daha yağsız ve en az(bu gözler bilir) 10 kg daha kaslı idi!?!!!?
  ulan şark kurnazı 1 ayda dünyaları yedirsen bu çocuk 2 kilo bile kas alamaz.
  utanmadın mı bunu paylaşmaya.

  edit: anlamayanlar için belirteyim steroidlidir paylaştığı çocuk. anabolik steroidler o kadar etkilidir ki spor yapmayıp evde tv izlesen yine kaslanırsın.
 • şöyle çok leziz bir foto atmış olan fitnessçı. cesur adam, seviyorum bu hallerini.

  edit: çok tatlı bir yüzü var, özellikle kısa saç çok yakışıyor.
 • yemeksepeti'nden sipariş ettiği donutları,pizzaları, hamburgerleri görebiliyoruz, sanırım bulka başlamış kendileri.