şükela:  tümü | bugün
  • şenol güneş'e, beşiktaş'a, trabzonspor'a laf atan fenerbahçe trollü bir sinsi.

engelleyip geçin. böyle karakter yoksunu sinsilerle uğraşmaya değmez. ben sadece insanlık görevimi yapıp benden sonrakileri uyarıyorum.
  • kendisinin anlattığı ateist hocayı susturan çocuk başlığında anlattığı "dindar arkadaşı ateist etme" hikayesi muhtemelen okuyan birçok ateistin ateizmden ve kendinden şüphe etmesine sebep olmuştur.
  • bu şeker şey ağlaya ağlaya nick altıma (bkz: tiner) falan yazmış. ahahahahah! kıyamam ben buna ya...

ah canım benim sen bakınız vermeyi mi öğrendin? abilerine laf mı attın? büyük adam mı oldun sen afacan?

bu arada evet o entry'de tam olarak senden bahsediyordum. anladın sen... ne güzel kendini bilmen, hemen üstüne alınman...

şimdi bi daha oku o entry'yi... sonra yine ağlayarak nick altıma gelir bi şeyler yazarsın.
  • en çok alman erkeklerinden hoşlanan tatlı şey.
  • geçen gün alman hentbol erkek milli takımıyla birlikte gördüm kendisini... yalnız takımdakilerin hepsi oturuyorken, bu arkadaş ayaktaydı ve oturamıyordu, nedenini anlayamadım. aydınlatırsa sevinirim.
  • patlıcan, salatalık, muz gibi meyve/sebzeleri yemek için almayan, evde farklı amaçlar için kullanan şeker şey...

ha bi de siparişle entry girmesiyle meşhurdur. ekürileriyle toplanıp bana saldırır. daha sonra ağzının payını alır oturur.
  • kutsalı olmayan, insanların küçük kızlarına küfredecek kadar alçak, basit kellesi moderator tarafından uçurulası yazar müsveddesi.
    tetikçilik kanına işlemiş,engellenip geçilmesi gereken tek hücreli amip.
  • sözlüğün ne hale geldiğinin ibretlik örneği. bu bile yazar olabiliyor artık.