şükela:  tümü | bugün
  • şenol güneş'e, beşiktaş'a, trabzonspor'a laf atan fenerbahçe trollü bir sinsi.

engelleyip geçin. böyle karakter yoksunu sinsilerle uğraşmaya değmez. ben sadece insanlık görevimi yapıp benden sonrakileri uyarıyorum.
  • kendisinin anlattığı ateist hocayı susturan çocuk başlığında anlattığı "dindar arkadaşı ateist etme" hikayesi muhtemelen okuyan birçok ateistin ateizmden ve kendinden şüphe etmesine sebep olmuştur.
  • bu şeker şey ağlaya ağlaya nick altıma (bkz: tiner) falan yazmış. ahahahahah! kıyamam ben buna ya...

ah canım benim sen bakınız vermeyi mi öğrendin? abilerine laf mı attın? büyük adam mı oldun sen afacan?

bu arada evet o entry'de tam olarak senden bahsediyordum. anladın sen... ne güzel kendini bilmen, hemen üstüne alınman...

şimdi bi daha oku o entry'yi... sonra yine ağlayarak nick altıma gelir bi şeyler yazarsın.
  • en çok alman erkeklerinden hoşlanan tatlı şey.
  • geçen gün alman hentbol erkek milli takımıyla birlikte gördüm kendisini... yalnız takımdakilerin hepsi oturuyorken, bu arkadaş ayaktaydı ve oturamıyordu, nedenini anlayamadım. aydınlatırsa sevinirim.
  • patlıcan, salatalık, muz gibi meyve/sebzeleri yemek için almayan, evde farklı amaçlar için kullanan şeker şey...

ha bi de siparişle entry girmesiyle meşhurdur. ekürileriyle toplanıp bana saldırır. daha sonra ağzının payını alır oturur.
  • kutsalı olmayan, insanların küçük kızlarına küfredecek kadar alçak, basit kellesi moderator tarafından uçurulası yazar müsveddesi.
    tetikçilik kanına işlemiş,engellenip geçilmesi gereken tek hücreli amip.
  • sözlüğün ne hale geldiğinin ibretlik örneği. bu şahıs bile yazar olabiliyor artık.
  • ekşi sözlüğün düşüş yaşadığını gösteren, galatasaray' ın kurucularına ve tarihine ana avrat küfredebilen fenerbahçeli kırıcı troll.
    ne mutlu ki engelle ve başlıklarını engelle uygulamaları var da bunun gibiler sadece bir kere rahatsız edebiliyor. siz de engelleyin, geçin. sinirinizin daha fazla bozulmasına izin vermeyin.
  • iki ay önce engellememe rağmen bazı kaynaklardan aldığım bilgiye göre galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışlarından vazgeçmeyen, abartılı fenerbahçe sevgisiyle kırıcı olmaya devam eden yazar. aynı kırıcı çıkışları bir galatasaraylı fenerbahçe için yapsa hoşuna gider miydi ? bunu düşünmesini rica ediyorum. futbol yüzünden kimse kırılmasın, gerek yok.