*

1. bugün rastgele gezinirken rastladığım, fenomen olmaya aday 5 saniyelik video'daki kızın söyledikleri.
    loop'a alırsanız 15-20 izleme sonrasında çok acaip kafalara erişebiliyorsunuz.

ilgili video; https://www.facebook.com/…o.php?v=10200550701630700

not: ne kızı, ne video'yu upload'layanı tanımıyorum. dalga geçmek gibi bir niyetim de yok. gayet şirin bence.
  2. eski türk filmleri kuşağına kendisini fazla kaptırmış bir kızın söylemi.
    yalniz soru da "yüz nakli yaptırmak isteseydiniz kimin yüzünü almak isterdiniz?"

cevap olarak bir filiz akın veya bir türkan şoray duyamamak beni dumura uğrattı.
  3. bambaşka bir havaya sahip sözler bütünü. iyice manyağın biri olup çıktım, aklıma estikçe açıp bunu izliyorum. seslendirme okullarında duygu temrini esnasında kullanılmalı. videodaki kızı artık arkadaş benimsedim, bu saatten sonra bir o bir hanna barbera, manken olmayan.
  4. 15 dakikalık videosu ile bağımlılık yapan sıra dışı sözler bütünü.
    ikinci barbaradan önceki nefes alışı, manken olan dediği sırada senkronize şekilde kafasını sallaması. çok değişik çok...
  5. allahım nasıl güzel,nasıl manyak bir videodur bu günlük 15 dakikalık videosunu izlemezsem rahat edemiyorum evde kendi kendime söyleyip gülüyorum "barbara heralde barbara manken olan".
  6. enteresan ses tonu ve enteresan cümleler ile beyninizi sizden alan video.

diyecek bir şey bulamıyorum. uykularım kaçtı.
  7. neden yüz nakli yaptırmak istediğini anlayamadığım kız. halbuki sesi, konuşması yeter.
  8. remix'inden müthiş zil sesi olabilecek röportaj kesiti.
  9. en kısa zamanda bir düzenlemesinin yapılmasını talep ediyorum. çok yaşa kız sen!

"barbara heralde, barbara(h), (hh) mannken olan (hh)"

seslendirme dünyası bu kızı kaçırmasın ahdkajdkjajkajdkj

barbara herhalde barbara manken olan hakkında bilgi verin