• baskanlik yapmis bir kocasi ve baskan bir oglu olan kadin.
  • milliyet gazetesi internet sitesinde kendisi ile ilgili ilginc bir habere rastladigim abd'nin 41. baskani baba bush'un torunu ve 43. baskani ogul bush 'un yale universitesi 2004 mezunu kizi.

"abd’nin muhafazakâr politikalarıyla tanınan bush ailesi şokta. abd’nin 1989-1993 yılları arasında başkanlığını yapan george bush’un torunu ve 2000-2008 yılları arasında başkanlık yapan george w. bush’un kızı olan barbara bush son dönemde iki ayrı açıklama yaparak ailenin ilk liberali olduğunun işaretlerini verdi.
    barbara bush önce yazın katıldığı bir radyo programında, herkese eşit sosyal güvenlik hakkı sağlayan sağlık reformunu savundu. bush, ülkede cumhuriyetçilerin nefret ettiği yasayla ilgili olarak “kongre’den geçtiğine menun oldum” dedi. bunun münferit bir olay olduğu düşünülürken, bush bu kez de geçen hafta sonu new york’ta eşcinsel evliliği savunan bir kampanyaya katıldı.

‘afrika gözümü açtı’
    new york’ta yaşayan birçok kişiyle birlikte kamera karşısına geçerek “new york eşitlik ve adalet demek. herkes sevdiği kişiyle evlenebilmeli. siz de bize katılın” diyen barbara bush’un bu sözleri, cumhuriyetçi ailenin tek liberali olduğu iddialarını gündeme getirdi. yale üniversitesi’nde okuyan barbara bush’un birçok eşcinsel arkadaşı vardı. barbara bush daha sonra üniversite öğrencilerinin afrika’da gönüllü çalışmasını sağlayan bir dernek kurdu. genç kadının yakın arkadaşlarına “afrika’ya yaptığım seyahatler gözümü açtı” dediği iddia ediliyor. barbara bush ve ikizi jenna, beyaz saray’da yaşadıkları dönemde politikayla ilgili açıklama yapmaktan kaçınıyordu. "

http://www.milliyet.com.tr/…011/1348815/default.htm
  • aleister crowley'nin gayrimeşru çocuğu denir kendisi için. zebanileri bol olsun inşallah...
  • (bkz: barbra bush)
  • dun gelen haberlerin uzerinden cok da zaman gecmeden, bugun 92 yasinda hayatini kaybetmis.
  • söylentilere göre ünlü okültist ve satanist aleister crowley'in pauline pierce'ten olma, gayri meşru çocuğudur. bu amerikan ve ingiliz sosyete tayfasındaki fantezi merakına araştırmacılar yetişemiyor. iğrenç ilişkiler dönüyor.
  • yirmi bir torunu, altı çocuğu olan bir first lady.

kocası abd başkanı olduğu için 7. evine bakabiliriz. yedinci evinde ikizler burcu var. normalde bir başkan ya da üst düzey bir bürokrat için 7. evinde oğlak, aslan, koç veya akrep gibi eril bir burcun olmasını beklerdik. ikizler case'e uymuyor. ama durum tabii ki o kadar basit değil. yedinci evinde güneş var. hmm, enteresan. 'güneş' astrolojide yönetim sembolüdür. hiç tanımasam kocasının önemli biri olacağını düşünebilirdim, belki. zira güneş'in ikizler burcunda herhangi bir asaleti yoktur. peki bu 'presidential' durum nereden kaynaklanıyor? o da ödev olsun size.
  • http://www.nytimes.com/…ml?incamp=article_popular_2

insan olduğundan şüpheleniyorum.
  • ikizlerden abd'nin ilk kadin baskani olabilecek ve hanedani devam ettirmeyi becerebilecek olani.
hesabın var mı? giriş yap