şükela:  tümü | bugün
  • freddie mercurynin en yakın arkadaşı olan barbara valentin geçtiğimiz aylarda hayatını kaybetmiş.
  • 60 larda almanya piyasasinda oynadigi korku filmleriyle azda olsa bir fan kitlesi kazanmis olan avusturyali aktrist.2002 de 62 yasinda hayatini kaybetti.
  • tam bir blonde bombshell.
  • freddie mercury'nin münih'te yaşadığı 1984 yılında ilişkisi olduğu alman aktris. tanıştırdığı kişilerle vokalistin uçuk kaçık yaşamasını sağlamış, böylece freddie mercury'nin de iyice dağıtmasına neden olmuştur. diğer queen üyeleri o dönemde solistlerini stüdyoya sokmakta zorlanmışlar ve bu yüzden barbara valentin'den hiç hoşlanmamışlardır.

    barbara valentin'in kendi kariyeri esasında 80'li yıllarda yavaşlamıştır. çünkü o dönemde orta yaş kategorisine girmiş ve beyaz perdedeki seksi hatun rollerini artık kaybetmiştir. bu nedenle freddie mercury ile takılmanın popülaritesini koruma veya tekrar kazanma anlamında bir çıkar ilişkisi olduğu birçok kişi tarafından düşünülmüştür.

    freddie mercury ise münih'teki uçuk kaçık yaşamdan sıyrılmak için londra'ya taşınırken, barbara valentin ile olan bağını tamamen koparmıştır. hatta bu hayata son vermek istemesinin en önemli nedenlerinden biri aids'e yakalanma ihtimali olduğu söylenilmektedir. fakat kendisi önem almak adına geç kalmıştır. hastalığı kapmasında da barbara valentin'in payı olduğu iddia edilmektedir.
hesabın var mı? giriş yap