şükela:  tümü | bugün
  • egoist' in bateristi. 1970 kırklareli doğumlu sanatçı, suadiye lisesini bitirdikten sonra malatya üniversitesi elektrik-elektronik bölümünden mezun oldu. halen anadolu üniversitesi kamu yönetimi bölümüne devam eden akbulut aynı zamanda lisanslı bir antrenör basketbolcu. şu anda halen daha ceremony grubunda davul çalmaktadır.
  • birsey anlattıgımda zaman zaman hicbir tepki vermeyerek beni kızdıran, radyosunu hacılayıp butun gun muziksiz kalmamamı saglayan, bakıslarından ne demek istedigini anladıgım, bana davulu sevdiren, “hicbirsey icin gec sayılmazsın” sozunu kendine felsefe edinmis, ceremonynın davulcusu, kadıkoye indigimde mutlaka ugradıgım, soguk kıs gecelerinde sıcacık caylarıyla icimi ısıtan $ahıs...
  • egoist isimli grubun album kayitlarinda tas catlasa daha 3 senelik davulcu oldugunu ogrendigim, saskinlik halinde yetenegi karsisinda ellerini opesim gelen, tanismak, konusmak cay demleyip icmek istedigim kisi.
  • relax'in yetenekli bateristi.
  • kendi stüdyosunu kurdu. artık stüdyosuyla birlikte mutlu bir şekilde yaşamaktadır. hırsı başarısını da beraberinde getirmekte.
  • çok disiplinli davul çalan.bu özelliğiyle beni kendine hayran bırakan sevgili orkestra arkadaşım.inşallah çok güzel işler yapıcaz beraber
  • düzenleme yaptığı hiçbir şarkıyı sevmemem sözkonusu olamayacak galiba bu adamın. yetenek desen fışkırıyor, duygu desen fışkırıyor. ha bir de nezaket ve centilmenlik bahsi var tabii, ona da ayrı bir entryde değinirim artık :)

tanım: arabeski içime damla damla işleyen herif
  • istanbul arabesque project grubunun kurucusu ve prodüktörüdür. yaptığı düzenlemelerle arabesk müziği farklı bir boyuta taşımıştır.
  • muhteşem bir insan,abilerin abisi. egosu olmayan büyük ve iyi müzisyenlerden.kendisini 6 ekim akşamı istanbul arabesque project grubunun albüm lansman partisinin gerçekleşeceği ghettoda davulun başında görebilirsiniz.
  • prodüktörlük, menajerlik, aranjörlük ve davulculuk gibi dört tane karpuzu bir koltuğunun altına nasıl sığdırabildiği merak konusudur. üstelik daha epey yer var o koltuğun altında.
    "tek iddiamız, hiçbir iddiamızın olmamasıdır" sloganıyla istanbul arabesque project'i ve kendisini adım adım çok iyi yerlere götürüyor. bir de iddialı olsaydı ne olurdu bilmiyorum.