şükela:  tümü | bugün
 • kritik zamanlarda yaptığı indirimlerle hayat kurtaran sitedir. zaten barçın izmirde kendimi bildim bileli spor mağazası faaliyetlerini sürdürmekte ve güven sıkıntısı yaşatmamaktadır. kaldı ki internet satışlarında verilen hizmetlerden de memnun kalmamak imkansız. markanın internet açılımını takdir etmemek elde değil. üyelere hediye ayakkabı kampanyası da başlamış. vatandaşa hizmette sınır tanımayan site diyorum pembe nike kramponlarıyla milan baroşu gözlerinden öpüyorum.

  http://www.barcin.com/
  (bkz: barcin)
 • galatasarayın eski ve yeni ürünlerini-formalarını bulabileceğiniz sitelerden biri.

  http://www.barcin.com/…aray&type=forma&orderby=date
  http://www.barcin.com/…ch.aspx?keywords=galatasaray
 • buradan bir buçuk, iki sene evvel numara ve modelini hiç bir mağazada bulamadığım bir ayakkabı almıştım. gayet sorunsuz ve özenli bir şekilde ilgilenip yollamışlardı. tarihe not düşülsün.
 • ürün bolluğu açısından başarılı bulduğum ve şu an %50 nike kampanyasına girmiş olan online spor mağazası. güvenilir bir site rahat rahat takılabilirsiniz.
 • inventus ile birlikte müşteri memnuniyeti açısından türkiye standartlarının çok çok üzerinde hizmet sunan online spor mağazası.
 • dün akşam sipariş ettiğim ürünün bugün elime geçmesiyle beni dumura uğratan site. üstelik yurtiçi kargoya rağmen bu kadar hızlı elime geçmesi ütopya gibiydi. tabi her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bunun da sonunun gelmesi çok uzun sürmedi. adidas spor ayakkabımı kutusundan çıkarttığımda kullanılmış olduğunu gördüm. böyle bişey var mı arkadaş, ayakkabı bembeyaz, tabanı simsiyah...aradım müşteri hizmetlerini, ilk müşteri temsilcisi gayet mahcup ve kibardı, sonra nedense ikinci biriyle daha görüşmem gerektiği hissiyle tekrar aradım, adam ne dese beğenirsiniz; kullanılmış olduğunu nerden anladınız! bugün gönderdim ürünü, not da yazdım içine mümkünse kullanılmamış ürün yollayın diye. bakalım benim şansıma stokta kalmamış olmasından korkuyorum.
 • sipariş numarası ile kargo takip numarasını karıştıran kişilerin bok attığı über site. indirimleri süper. anlamıyorum bu kadar çok ürünü bu kadar çok indirimle nasıl satıyorlar?

  rakip firmalarının çok çok çok ilerisinde. sitesi de kullanışlı olmuş. ayrıca logosuna ayrı bi bayılıyorum böyle sade. bir de çok ucuz olan kendi markası var barçın basics diye. bu marka altında çok güzel ürünler çok uygun fiyatlara satılıyor. öyle koşudur halı sahadır vs. için alınıp koyulması gerek.

  toplu bir sipariş yapmayı düşünüyorum kısa zamanda. umarım yaz indirimi olur da yakalarız. ilk siparişimi verdim ve 2 gün içerisinde hiç sorun yaşamadan bedava kargo ile teslim aldım.

  müşteri hizmetleri çok ilgilendi sağolsun. ben sipariş numarasını kargo numarası ile karıştırmışım, benim mallığım tam çıkışacaktım adamlara ki bu yanlışı yaptığımı anladım. sürekli telefonda "efendim" diye konuşuyorlar çok saygılılar.

  yakın zamanda sipariş takip numarasını maile ekleyeceklerini söylediler. hadi bakalım. başarılarının devamını diliyorum.

  ahanda sitesi: [www.barcin.com www.barcin.com]
 • spor giyime meraklı olanların kaçırmaması gereken site. alınan ürün neredeyse ışık hızıyla elinize geçebiliyor, bunun yanında arayıp da bulamadığınız spor markaların ürünleri de mevcut.
 • 22 saatte elime kargo ulastıran mukemmel site.zılır zılır müsteri memnuniyeti akıyo.
 • keşke ürünleri kadar çalışanları da kaliteli ve leb demeden leblebiyi anlayabilselerdi sanırım pek güzel olan mağaza zinciri olabilirmiş.