şükela:  tümü | bugün
 • bodrum'da mümkün olan olay.

  ulan kazıklamanın da bokunu çıkarmış bunlar.

  yatacak yeri yok ibnelerin.
 • barı satın almış olabilir.
 • belveder vodkanın yaklaşık 300 sterlin olduğu düşünürsek fena kazıklamışlardır.
 • bahşişiyle göz dolduran.
 • (bkz: cristal)

  (bkz: belvedere)

  kazık olabilir ama bu markalar ''türkiye'deki emeklilik ikramiyesi rus oligarkların herhangi bir gecede açtırdığı şişeye eşit'' gibi şehir efsanelerinin başrol oyuncularıdır zaten. 2 şişe cristal açtıran adam nasıl bir hesabın geleceğini biliyordur muhtemelen. enayi diyenler olmuş da jay-z, p. diddy, lebron james gibi adamlar biz fakir üniversiteliler gibi birayla jagerle partilemiyorlar. tamam bu adamlar bodrum'da takılmıyor ama örnek olsun diye söyledim. herkesin kendi bütçesine göre eğlence anlayışı var. mesela bizim grup her ayın 7'sinde eşşek gibi yiyip içerken 20'si olduğunda taksim'de biraya talim ediyor.

  zenginin malı züğürdün çenesini yorar mı bilmiyorum ama parmaklarım yoruldu şahsen.

  edit: lan ne ikisi 13 şişe cristal açtırmışlar oha zaten o kadar içkiyi muhtemelen 40 kişi içmiştir, az bile ödemişler. kazık değil bence, evet.
 • 8.938 liralık servis ücretiyle zannedersem her içki getirdiklerinde müşterilerine blowjob hizmeti de sunan garsonlara sahip bir mekan tarafından gerçekleştirilmiştir.
 • bana ölümsüzlük suyu içicen ama 42.500 vericen deseler durup düşünürüm aq sokarım lan cristal belvedere e
 • bir tanesinin ingiltere bakkal şişe fiyatı 360 pound, diğerinin 130 paund olan iki farklı şampanyadan 9 şişe, 75 cl si 130 paundluk şampanyanın daha lüksünün 150 cl'liklerinden 7 şişe(fiyatını bulamadım ama düz orantıyla yutdışı fiyatının 450 paund civarı olduğunu tahmin edebiliriz), 1 şişe orta halli şarap, 8 bardak sambuca(bir çeşit italyan likörü) ki bunun da avrupa market fiyatı 20 euro civarında, asıl bombaya geliyorum, şişesi 6 litre olan belvedere marka votkadan(şişesi 300 paund civarı) 3 şişe içen insan topluluğunun ödediği hesaptır.

  şimdi hesaplarsak aşağı yukarı 28 litre içki içmiş bu arkadaşlar. migrosa gidip 70'lik rakı alıp evde içseler ödeyecekleri hesap 2280 lira. ya da içkinin çok daha ucuz olduğu ingilterede bu içtiklerini gidip marketten alıp içseler, aşağı yukarı ödeyecekleri para: 6000 küsür paund, kaba hesap 20 bin lira. türkiyede içki fiyatlarının 2'ye katlandığını düşünürsek evde 40 bin liraya içerler. türkiyede istanbulda öğrenci barlarının bile içkileri etiket fiyatının 2 katına sattığını düşünürsek bodrumda, barda, hem de yabancı içki, iyi içmişler bence. grup indirimi almış olabilirler
 • eğer 98 kişilik bir grupsa hesap o kadar da çok değildir.