şükela:  tümü | bugün
  • minimum 2 metre yarıçaplık bir alanı işgal eden kişi. elinde sigara veya içki varsa çarpı 4 risk taşır. genelde transa geçmiştir. barda yangın var diye millet koşsa bu daha hala kıçını başını oynatma derdinde olur. enteresan yani hayat dolu insanlar mı nedir ne bileyim. düğünlerdeki halay başlarının veya roman havasına kaptıranların ikamesidir bunlar. bazen ben.
  • barda çılgın gibi dans eden insandan korkarım ben. diskoda çılgın gibi dans etse hadi neyse fakat barda çılgın gibi dans ediyor o zaman milletin içkisini devirir ayağına basar bu. hele bi de gözünü kapatırsa çalan şarkıya bağırarak eşlik etmeye başlarsa yandın o zaman omuz da atar dans figürü yapıyorum kisvesinde yandaki kadına pandik de atar.
  • barda olması ve çılgın biçimde dans ediyor olmasından dolayı, sarhoş ve her an kusabilir, sıçabilir, düşebilir diye yargılanmaması gereken insandır. barda oturan boğa ayarında hareketsiz ve sabitlenmiş duran insanlardan daha acımasızca eleştirilmemesi gereken insandır ayrıca.
  • bir zamanlar caravanda bolca bulabilceğiniz insandı. nedendir bilmem böyle headbang yapan yani çılgınca kellesini sallayan da çılgın gibi dans eden de yadırganmazdı. ben bile kafasını birbirine çarpan onu bunu deviren arkadaşları yadırgamazdım ; yani öyle güzel zamanlardı.
  • i bet you look good on the dance floor $arkısını üzerine alınmı$ insan olabilir bu. ortadaki yanlı$lık, artic monkeys'in kastettiği kitlenin neredeyse anoreksik sayılabilecek / sokak modasını takip eden / sarı$ın / brit hatunlar olmasıdır, selülitli emo kızlar değil.
  • (bkz: dağıtmak)
  • daima şüpheli yaklaştığım insandır. mümkünse eleman dans ettiği sırada bardaki müzik kesilmelidir. eğer eleman hiç birşey olmamış gibi halen dans etmeye devam ediyorsa kendisine saygı duyulmalı, çevresi açılmalı, rahatsız edilmemelidir. transa geçtiği açıktır. şayet müzik kesildiğinde "dj amua goying to home, müzüğe nooldu lan, çalın ulaaaaaaan!!!" gibi tepkiler verirse cevresindekilere çarpmak suretiyle yere döktüğü biralar zerresi zerresine yalatılmalı, sağınıza solunuza değdirdiği elindeki sigara götünde söndürülmelidir. genelde şarkı aralarındaki sessizlikte sahneye "killing in the name oooof" diye bağıranlarda bunlardır.
    (bkz: van tu tıri foro)