• ing. çıplak ayak
  • almancasi "barfuß" olan ingilizce kelime. ve bu nedenle; "barfuß" adli alman filminin uluslararasi ingilizce adi.
  • ing. yalınayak
  • (bkz: barfuss)
  • bunun cogulu philadelphia dolaylarinda pek populer* bir ayakkabi magazisidir. sehre girerken otobandaki en kocaman reklam, bu magazaninkidir.
    beyonce stilinden hoslananlar icin geliyor bu da
  • amerikalı hoparlör üreticisi. micromain27 isimli modeli referans monitör dünyasında efsanedir. zaten micromain27, micromain35 ve minimain12 isminde 3 model ve bir de microsub isimli subbass üretiyorlar.
    ayrıca microstack isimli 1 micromain27 ve yarım micromain27 karışımı bir sistem de satıyorlar.

türkiye'de distrübitörü yok. dolayısıyla kullananı da yok diye biliyorum.
  • evan rachel wood'un oynadığı, barfuss filminin yeniden çevrimi olan 2014 yapımı film.
  • altyazı çevirisine başladığım film.

edit: bitti. fena film değil. romantik film severler keyif alabilirler.
  • çılgın kız arıza erkek filmi.

allahım sana geliyorum yetmedi hala, ne kadar alıcısı varmış bu filmlerin.

efenim yine elimizde bir dene üst sınıf ama arıza bir erkek modeli var. babasının parasını elinin tersiyle itmiş, ben “yaşarım arkadaş” triplerine girmiş, burnu boktan kurtulmayan 30'larına varan ergen erkek modeli.

öte yandan carrie filmindeki kızın tüm caniliğini atıp elinizde kalan saf, şirin, kötülük nedir bilmeyen, şizofren bir anne tarafından kilit altında tutulmuş dünya tatlısı “annim o yanaklar nasıl mıncırılır” tadında bir kadın modeli var.

--- spoiler ---

ne kaderdir, ne kısmet bu ikisi karşılaşıyorlar ve ta daaa bildik son: kadın oğlanın tüm arızalıklarını içinden çıkan saflıkla hizaya çekiyor ve aşık oluyorlar. ondan sonra gelsin macera, gelsin aşkın gücü bla bla bla…
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap