• film taze bitti. gayet de beğendim. öyle tipik romantik film havasında değildi. gözler sulanıyor bazen izlerken.

ayrıca oz'daki vern schillinger olmuş burda tonton doktor. vay amk. :)

http://www.imdb.com/…/tt2355495/?ref_=nm_flmg_act_8
  • çok tatlı bir filmdir.

gölgede kalmış olmasına bakmayın. kesin izleyin, izletin.
  • söylendiği kadar ne sıradan ne de tahmini basit bir filmdi. özeti garip bir şekilde beni ön yargılı olmaya zorlasa da film başlamasının ardından tamamen unuttum.oldukça zevkli bir romantik bir komedi.
  • güzel, tatlı, sevimli bir film. romantik komedi olabilir ama beni ağlattı.

--- spoiler ---

"birini daha arayacak mısın?"

--- spoiler ---
  • bitmesini istemeyeceğiniz filmlerden. o kadar şeker o kadar romantik o kadar komik o kadar hüzünlü bir film. çok beğendim.
  • sıradan, basit, öylesine bir romantik komedi olarak anılamayacak derecede güzel olan film. herkes gibi bende son dakikalarının aceleye getirildiğini düşünüyorum. senaryosu, kurgusu ve oyuncuları böylesine güzel olan bir film 10 dakika daha uzun tutulabilirmiş.

--- spoiler ---

hayatı boyunca hiç okula gitmeyip, belgesel izleyerek büyümüş, annesi dışında kimseyi tanımamış ve o sayede okuma - yazma öğrenmiş, haliyle asosyal, annesini öldürdüğü iddia edilen çok güzel bir kadın.
    ünlü ve zengin bir ailenin serseri, kumarbaz, başı beladan, pislikten kurtulmayan oğlu.
    bunların yolu bir gün psikiyatri hastanesinde kesişiyor. sonrasında olaylar, olaylar...
    salya sümük ağlatmayan ama insanın burnunun direğini sızlatan cinsten birazcık dram ve tabi ki mutlu sonla biten bir film.

--- spoiler ---

bir kere konusu romantik-komedi filmlerinin kulvarlarına çok yabancı.
    okuyunca pek içime sinmemişti. tamamen iç güdülerime güvenerek izledim ben.
    "iyi ki izlemişim" bittiğinde cidden üzülüyorsunuz.
    çünkü sonu daha farklı, daha romantik de olabilirdi..
    es cümle güzel film...
  • (bkz: feel good movie)

ben çok beğendim. başrol kadının oyunculuğu çok başarılı. ayrıca mutlu oluyorsun. 1-2 sahnede gözüm doldu, 1-2 sahnede kahkaha attım.

--- spoiler ---
    ona handjob(elişi) yapmam için 100 dolar teklif etti. daha önce hiç işim olmamıştı.
    --- spoiler ---
  • kanal d'nin dün gece 3 sularında ismini "bir aşk masalı" olarak değiştirip vermesiyle dünden beri arayıp da bulamadığım, zira ararken sinir krizleri geçirip kanala defalarca sövmeme sebep olan filmdir kendileri. hayır yani noldu yayın akışına orijinal ismini yazmayıp film hakkında bilgi de vermeyince, başınız göğe mi erdi? filmi mi sahiplendiniz çaktırmadan ya da gecenin 3ünde reklamsız reklamsız reyting mi elde ettiniz acaba? allahsızlar! neyse size kalmadık, ben googledan buldum filmimi, hıh.

bu arada izleyin ya. çok tatlı, değişik, romantik bir filmdi.
  • insanın içini ısıtan, eğlenceli ve türü açısından sıradışı konusu olan bir film. izlediğinize pişman olmazsınız kesinlikle.
  • yoğunluğu en fazla hindistan'da bulunan insan tipidir.
hesabın var mı? giriş yap