3765 entry daha
  • 15 nisan 2024 alanyaspor galatasaray maçında bu sezonki performansını taçlandırır nitelikte bir oyun çıkarttı. attığı iki gol de çok kaliteliydi.
  • milyon eurolar odedigimiz zaha'nin sol acikta kac mactir yapamadigini sadece 45 dakikada yapan yerli mbappe.

dun attigi iki gole de sapka cikarilir.
  • olm bizim barış alper yılmaz'ımız var lan, dedirten jokerimiz

yıllardır beklediğim ve inandığım patlamayı bu sene yaptı, izlemesi aşırı keyifli bir futbolcu oldu, bir de gün geçtikçe ve oynadıkça kendine güveni de artıyor keratanın

yalnız okan hocanın alanyaspor gassaray maçında küçük kerem ile başlaması hata idi, allah'tan hatadan erken döndü. ikinci yarıdaki aynı kadro sadece solda zaha ile başlayıp ikinci yarı zaha=ziyeş değişikliği ile çözemeyeceğimiz maç yok.
  • ayı gibi adam. cidden genç bir türk futbolcunun böyle güçlü olabilmesi, fiziki durumuyla ön plana çıkabilmesi çok güzel detay.

bizimkiler genel olarak bu konuda eziliyor, yetenekli olanlar dahi silinip gidiyor çünkü.

bunun dışında müthiş özverili adam. her iki bek, her iki kanat, en uç demeden çatır çatır oynuyor ki öyle yalandan değil. gayet ortalama üstü oynuyor, bazı yerlerde çok iyi oynuyor hatta.

yolu açık olsun.
  • barış kardeşim fenerbahçeli olarak futbolunu çok beğeniyor ve adeta kıskanarak izliyorum. güç, kuvvet, fizik çok yerinde. önüne bir top atıldığına ''barış alır bu topu her türlü'' diyorum izlerken. seni çok daha iyi liglerde ve takımlarda görmeyi çok isterim.

ama...

zaman geçtikçe tehlikeli noktalarda en ufak temasla beraber kendini yere atma karaktersizliği baş gösterdi sende. mertens ve toreira ile oynamaktan ve onları görmekten kaynaklı mı bilmiyorum ama lütfen şu karaktersizliği bırak. düşmeden, çok ucuz fauller beklemeden de her ikili mücadeleyi kazanacak kapasitedesin zaten.
  • amerikalılar sporcularına böyle basketbolcu, futbolcu demiyolar da atlet diyorlar ya. barış alper de türk atlet hakkaten. futbol dışında da minimal seviyede çoğu sporda sırıtmadan performans gösterir bu çocuk
  • alanya maçında muazzam goller attın. oyun zekânı çok geliştirdiğin için oyun içinde de hiç sırıtmadın. üst düzey kanat oyuncusu olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsun. 2 maçta 1 gol katkısı verme alışkanlığı edindiğin sürece a class takımların kapısı sana her zaman açık olacaktır. harikasın. böyle devam et barış.
  • ben anlamadım başlığında ahlaklı vs. deniyor :d ulan daha geçen hatay maçında adamın ensesine dirsek atmadı mı? başakşehir maçında maç 0-0 dı galiba bi pozisyonda yalan yere yerde kıvrandı, hakem faul verir vermez kalkıp faulü kullandı. maç 2-0 olunca da topun kendinden çıktığını gösterip korner yada aut olduğunu falan söyleyip centilmenlik yapmıştı. açıkçası ne kadar ahlaklı olduğunu bilmiyorum ve bir şey söylemek haddim değil. bence fazla duygularıyla oynuyor, istekli, azimli, çalışkan, yetenekleri kısıtlı, becerileri gelişime açık iyi bir futbolcu olma yolunda ilerliyor.

ben 2-0 olmadan önce yalan yere kendini atıp faul alan adamın, hatay'lı topçunun ensesine dirsek atıp belki de sakatlığın, ölümün olabileceği bir müdahale yapan adam hakkında ahlaklı vs. derken düşünürüm knk.
  • ilk geldiğinde ve anlaşması uzatıldığında gitti paralar demiştim ama allah var utandırdı.
    hımbıl hali gitti taş gibi fizik yaptı.
    kafayı kaldırmadan oynuyordu pas atar hale geldi.

demek ki çalışınca veya isteyince oluyormuş.
    yolu açık olsun, inşallah böyle devam eder.
  • (bkz: barış 150 milyon len mq)

oh be güzelmiş böyle. iyice abartalım sonuna kadar haketti.

ben bu adamı gurbetçi falan zannediyordum %100 türkiye yapımıymış. biz böyle aygır kanat oyuncusu çıkarabiliyor muyduk yav. solda zaha mı kerem mi özgür özel mi derken barış hepsini taca atacak gibi gözüküyor.
8 entry daha
hesabın var mı? giriş yap