şükela:  tümü | bugün soru sor
 • benim için üzülme dizisinde ahmet karakterini canlandıran 1987 doğumlu oyuncu.

  edit: yavrum baban nereli? diye soranlara baba tarafından fatsalı, anne tarafından artvinli olduğu bilgisini şöyle bırakıyorum.
 • yüzünü keremcem'e benzettiğim oyuncu. erkeksi değil de, daha ziyade tatlı ve çocuksu bir havası olduğunu düşünüyorum.
 • (bkz: gupse özay)
 • bugünün saraylısı'nda selim, racon dizisinde tekin ve deliha filminde cemil karakterlerini canlandırmış olan oyuncu.
 • yaşayan en güzel gülen çocuk. bide yakışıklı. ama çok güzel gülüyor vicdansız. öyle güzel gülünmez.

  edit: ben bi ara gecici kör olduysam demek ki. bu adam guzel gulmuyor. guzel sinirleniyor, guzel üzülüyor ama iiihhh gülünce afedersiniz ata benziyor.
 • adam rüyalarıma girecek yakında. bi bakayım kimler neler yazmış hakkında dedim ve bu kadar az entry girilmesine şaşırdım. halbuki kaçmazdı bizden. değişik bişeyler var bu adamda. gözleri, gülüşü çocuk gibi masum, sevimli ama aynı zamanda vücut taş ve müthiş çekici. deliha'nın dediği gibi

  --- spoiler ---
  gözleri çok güzel, insanın sevesi geliyor. böyle şömine önünde, koyun postu üstünde, çırılçıplak, saatlerce...
  --- spoiler ---

  neyse sustum, sakinim.
 • kiralık aşk dizisinin tutması neticesinde prim yapacak arkadaş. daha önceden de varmış ama ben ilk kez kendisinin olduğu bir yapımı izliyorum. genç kızların yeni sevgilisi olmaya aday bu delikanlının güpse özay ile beraber dolu dolu bir aşk yaşadığı haberine denk geldim az önce, şu an ona şaşırmakla meşgulüm. evet yakıştıramadım hiç. sanırım güpse deilha ve yalan dünya'daki o halleriyle kafamda çirkin kadın olarak kodlanmış.
 • ben onu yeariim yeaarim üperim. yıllardır hastasıyım kiralık aşk la iyce patladı.o gülüşü o mimikleri o çocuksuluğu ve aynı zaman da erkeksi çekiciliği..anan teröristmi ulan bomba doğrmuş
 • şarkıcı berksan'ın esmer halidir.
 • ilk olarak mehmet aslantuğ'un başrolde olduğu racon dizisinde gördüğüm şimdi de kiralık aşk dizisinde denk geldiğim oyuncu. burada içimi ısıtan bir gülümsemesi var falan denmiş. fakat kiralık aşk dizisinde çok ilginç bir şekilde gülümsüyor. şimdi uzun uzadıya bahsedip kişiyi kötülemek gibi olmasını istemiyorum. hatta merak ettim görsellere baktım. öyle içimi ısıtan bir gülümseme göremedim.

  aha bakın nerede iç ısıtan gülümseme?

  çok fazla link vermek istemiyorum çünkü içimi ısıtan bir gülüş görsem zaten birkaç tane paylaşırdım.

  evet gerçekten bazı insanlar vardır, gerçekten gülünce daha da güzelleşir. ama ben bu adamda böyle bir şey göremedim açıkçası.

  bak insanın içini ısıtan bir gülme belki böyle olabilir.

  ya da belki böyle

  ne bileyim belki de böyle

  kendisi yakışıklı olmasına yakışıklı. ona diyeceğim bir şey yok benim. ama gülemiyor işte adam fotolarda. fotojenik değil herhalde. ne bileyim ben?

  bir de dublaj yapıyor sanırım. sesi raconda ilk gördüğümde çok tanıdık geldi. ama film mi seslendiriyor, reklam mı bilemiyorum. çünkü nerede duyduğumu hatırlamıyorum ne yazık ki.

  kendisine başarılar diliyorum.