• yaptığı evlilik ile bir kısım insanın ne kadar mal ve dalyarak olduğunu görmemizi sağlayan kişi.

gupse ozay yerine daha güzel birisiyle evlenmeliymiş. belki insanların ilişki kurarken tek kriteri size dayatılan görsel güzellik anlayışı değildir, olabilir mi acaba? ayrıca kedi mi çiftleştiriyorsunuz dalyaraklar? ne bu, "kendi görsel güzelliğine denk birisiyle olmalı" tavrı.
  • adam rüyalarıma girecek yakında. bi bakayım kimler neler yazmış hakkında dedim ve bu kadar az entry girilmesine şaşırdım. halbuki kaçmazdı bizden. değişik bişeyler var bu adamda. gözleri, gülüşü çocuk gibi masum, sevimli ama aynı zamanda vücut taş ve müthiş çekici. deliha'nın dediği gibi

--- spoiler ---
    gözleri çok güzel, insanın sevesi geliyor. böyle şömine önünde, koyun postu üstünde, çırılçıplak, saatlerce...
    --- spoiler ---

neyse sustum, sakinim.
  • yaşayan en güzel gülen çocuk. bide yakışıklı. ama çok güzel gülüyor vicdansız. öyle güzel gülünmez.

edit: ben bi ara gecici kör olduysam demek ki. bu adam guzel gulmuyor. guzel sinirleniyor, guzel üzülüyor ama iiihhh gülünce afedersiniz ata benziyor.
  • nehir erdoğan erkek olsa da yakışıklı olacakmış dedirten oyuncudur. bence ikisi aynı.
  • defne'nin annanesi 'seni neyle beslediler be oğlum hey maşallah' diyerek hepimizin hislerine tercuman oldu son bolumde.
  • kiralık aşk dizisinin tutması neticesinde prim yapacak arkadaş. daha önceden de varmış ama ben ilk kez kendisinin olduğu bir yapımı izliyorum. genç kızların yeni sevgilisi olmaya aday bu delikanlının güpse özay ile beraber dolu dolu bir aşk yaşadığı haberine denk geldim az önce, şu an ona şaşırmakla meşgulüm. evet yakıştıramadım hiç. sanırım güpse deilha ve yalan dünya'daki o halleriyle kafamda çirkin kadın olarak kodlanmış.
  • yüzsel yakışıklılık olarak, mesela aynı dizide oynayan salih bademci bence daha yakışıklı. öyle bir geçer zaman ki'de de hakancıydım ben zaten. neyse, konumuz barış. bu adamdaki olay tek yüz güzelliği filan değil, yani vücut falan var öyle adam emek harcamış yani. o hani bi havuz sahnesinde kızın biri allahım sana geliyorum demişti ya, hakikaten allahım sana geliyorum yani. tek tek baktığında öyle çok bişeyi yok ama bütün olarak güzel olmuş adam. anasını babasını bu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. biz de artık nasıl bi isteksizlik mahsülüysek böyle patates kıvamında sadfghghfgdfsd
  • düğününde giydiği pantolon ve gömleğe bayıldım. umarim yeni bir akım başlatır ve erkekler böyle giyinmeye başlar.

gupse'ye söylenen her şey de kadına şiddetin kendisidir. yarın yine bir kadin cinayetinde twitterda ağlaşirsiniz. rahat birakin insanlari biraz.

mutluluklar dilerim.
  • bu adamda garip bir özellik var. kızlarımız genelde "kıvanç"çı ve "kenan"cı gruplardan oluşuyorlar ve genelde iki grubun destekçileri de diğer grubun "sembol"üne hiç sıcak bakmıyor hatta sevmiyorlar, çirkin bile buluyorlardı.

bu herif geldi ve iki grubu birleştirdi. çevremde bir tane çirkin bulan yok lan adamı. yeminle acayip ayar oldum. biz ne güzel zıt kutuplardan çekip alabiliyorduk arada birkaçını. şimdi hepsi birleşti beyler, çok güçlüler.
hesabın var mı? giriş yap