şükela:  tümü | bugün
  • arka sıradakiler'in saffet'i. konuşma tarzını/sesini ve tipini ali sunal'a benzetiyorum ve dizide tek beğendiğim oyuncu diyebilirim.
  • antakyalıdır.
  • burada laf çok'da görünmekte an itibariyle. bu sıralar da hayat devam ediyor'da rol alıyormuş.
  • seviyorum bu adamı. yer aldığı yapımları bilmem. oyunculuğu nasıldır, bilmem. tiyatroda pişiyor, bir "emek sahnesi" gördüm, oradan anladım bunu da. tanımam-etmem mertebesinden az sonra yazacağım yere gelişi, alelade bir rastlantı, sosyal medyada denk gelinen bir tivit üzerine oluştu.

ben bu adamı seviyorum çünkü, memleket salgınına tutulmamış. malum, on yılımızın illeti; "hükumet yandaşlığı yapmazsa ölecek hastalığı". hah işte bu adam, çıkarları doğrultusunda akıl tutulmasına yakalanmamış olanlardan. duyarlı, ses çıkarmaktan korkmayan, fikrini dile getirmekten çekinmeyen yani türkiye'de korku eşiğinin çoktan aşıldığını kabul edenlerden. bir sanatçı. evet, sanatçı dedim. var olan özellikleriyle, kimi kırk yıllık sanat icra eden adamlardan daha sanatçı benim gözümde. onlar sustukça, memleket meseleleri karşısında onların diline kramp girdikçe, ben kendi neslimden olan "yeni yetmelere" daha çok değer biçiyorum. "daha" oluyorlar bir anda gözümde. bu da, öyle "daha" bir adam. hakkını vermek lazım.

istanbul'a ilk yolum düştüğünde, emek sahnesinde olacağım. oyunları, tiyatroyu filan takip etmek entelektüelliğinde veya medeniyetinde bir insan olduğum için değil, sırf kendisinin duruşunu takdir ettiğim için.
  • televizyona çıkıp antakya'da dönen suriye dolaplarından dem vuracak kadar cesaretli bir kardeşimiz.
    oynadığı dizideki karakter aniden ölebilir.
    şu an arka sıradakiler izleyerek beynimi uyuşturduğum yaz günlerinin boşa gitmediğine kanaat getirdim.
    saffet'i tutuyoduk biz zaten barış.
  • mitingde görebilirsiniz, magazin programında olmaz. birgün gazetesindedir, posta'da olmaz. adam gibi adamdır vesselam.
  • arka sıradakiler'in saffet'inden çok daha fazlası olan adammış. emek sahnesinde diğer oyunları da -kırmızı yorgunları-sonrasında izlenmeli diye not düştüğüm oyuncudur.
  • şubat'ın ahir zamanının kötülerinden birini* canlandırmış oyuncu.
  • gezi parkı eylemlerinde bir çok kere sokaklarda, polis müdahelesinin olduğu yerlerde görülmüştür. eylemin 8. gününde ortaya çıkan, gezi parkında şöyle bi tur atıp foto çekildikten sonra kaybolan çakma eylem destekcisi ünlüler gibi değildir.
  • an itibariyle halk tv de çok doyurucu bir konuşma yapmaktadır. bundan sonra daha sık takip edeceğim kendisini.